Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ndrroj me skuter - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 4
Opel , 3
BMW , 3
Acura , 3
Renault , 3
Nissan , 1
Fiat , 1
Volvo , 1
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrroj me skuter , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrroj me skuter Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Gush 16:50 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjilan

Shes kultivatorin 509 dizell me sharr druve

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Gush 09:39 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjilan

Shes ose ndrroj kultivatorin 509 me sharr druve

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 22:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 2 pasat 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

26 Pri 01:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Shes ose ndrroj me ndrrim pranoj edhe skuter

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 21:44 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ferizaj

Fellne per BMW 19

455 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 05:53 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Pejë

Kros 49cc ndrroj me skuter

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 18:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Mercedes 200

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 19:20 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prishtinë

U shitt ■FLM■

2 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 17:18 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Gjilan

Ndrrim me skuter

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 15:10 Vetura  ·  Volvo  ·  440  ·  Prishtinë

Ndrroj kerrin me motorr apo skuter

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 17:22 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Shes ndrroj Fiat Punto

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 12:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

I shes ose i ndrroj

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 15:15 Vetura  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Shes fellne edhe tre motorrat ose krejt i ndrroj

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 15:00 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Drenas

shes ndrroj skuter 150 cc

399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Korr 22:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Burim

Shes apo ndrroj mercedes 190 kemi edhe skuter

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 16:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW Golf 2

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Mar 23:17 Vetura  ·  Opel  ·  Ascona  ·  Prishtinë

Opel ascona

140 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 21:37 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fushë Kosovë

Opel Corsa -89

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 14:33 Vetura  ·  Audi  ·  100  ·  Vushtrri

Riwaly Skuter 125kubik ndrrimi munshu me vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Pri 17:25 Vetura  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes ose ndrroj veturen

520 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 23:04 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Prizren

skuter

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 22:11 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Rahovec

skuter

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 23:55 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Gjakovë

skuter

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 05:43 Vetura  ·  Renault  ·  R 5  ·  Gjilan

shitet reno 5 alpina ky qmimi vetem per sot vlen

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Nën 20:21 Vetura  ·  Renault  ·  R 5  ·  Gjilan

Reno5ne rregull e qlajmruar urgjent

320 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 02:09 Vetura  ·  Yugo  ·  10  ·  Pejë

Yugo 45 -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrroj me skuter | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione