Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel combo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 1907
Audi , 22
BMW , 17
Citroën , 14
Peugeot , 14
Renault , 13
Fiat , 8
Ford , 6
Škoda , 4
Acura , 3
Nissan , 3
Volvo , 3
Alpina , 2
Kia , 2
Toyota , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel combo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel combo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:41 ,

CITROEN C3 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:41 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:20 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

Mercedes Sprinter 213 CDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:44 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:22 ,

Opel combo gjendje perfekte

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:07 ,

Shitet kamjoneta 2.8 dti targa te huaja me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:07 ,

Shitet caddy 1.9 tdi me dogan pagume maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:03 ,

Shitet vw crafter 2.0 tdi targa te huja me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:42 ,

Shitet Peugeot 206 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:37 ,

Kuk per pikap Opel Combo

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:18 ,

Shes Opel Combo 1.7DTI Rks 5 Muj Viti 2005

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:08 ,

Kemi pjes per Opel Combo 1.7 Disel

11 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:06 ,

Opel Combo 1.7 CDTI

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:28 ,

Opel combo 1.7CDTI

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:21 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:21 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:28 ,

Blejm vetura me defekt

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:28 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:23 ,

Opel combo1.7 dizell I qlajmrun

1 150 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:33 ,

Shes opel combo 1.7 dizel

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 23:55 ,

SHITET NDRROHET VW CRAFTER 2.5TDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:28 ,

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 21:28 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 21:28 ,

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:28 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 20:12 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Qer 19:32 ,

SHITET PIKABI OPEL COMBO 1.7DIZEL

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 19:28 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 15:30 ,

OPEL COMBO 1.6 CDTI 149mij km nga CH �������� - 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Qer 14:49 ,

Opel combo 2010

3 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:37 ,

Reno kango 1.9 dci 1000euro rks i skaduar 044280873

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 10:00 ,

Shes Caddy prej 2004-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Qer 09:51 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 09:43 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 09:43 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 09:43 ,

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 20:15 ,

VOLVO V50 2.0 D 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 18:04 ,

Gjipi opel combo 3.1 turbo dizell

4 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 21:46 ,

Shitet Opel Combo Benzin-CNG

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Qer 20:23 ,

Nissan terrano 2 2.7 tdi

4 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 18:28 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel combo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione