Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajero - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mitsubishi , 380
Jeep , 12
Citroën , 10
BMW , 8
Hyundai , 6
Peugeot , 5
Renault , 5
Audi , 4
Dodge , 4
Opel , 4
Suzuki , 4
Chrysler , 3
Nissan , 3
Acura , 2
Daihatsu , 2
Toyota , 2
Daewoo , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
Lada , 1
Mazda , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pajero,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pajero Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:10 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 2.5 DIZELL 2 DYER 4X4. *RKS*

9 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:52 Vetura , Fushë Kosovë

pa dogan doganohet regjistrohet rks invalid

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:50 Vetura , Fushë Kosovë

tdi 1.9 049929897 shitet ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 14:32 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0 TDI 2019 DSG Face/Lift High/Line

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 08:37 Vetura , Drenas

golf 1 tdi rks shitet ndrrohet

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Qer 08:37 Vetura , Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

31 Maj 13:28 Vetura , Prishtinë

golf 1 tdi rks shitet ndrrohet

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 11:47 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 09:01 Vetura , Mitrovicë

Isuzu Trooper 2.8 TurboIntercouler

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 22:15 Vetura , Mitrovicë

Mitsubishi pajero 3.0 benzin Rks 1 vit

6 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 13:50 Vetura , Pejë

Shitet mitsubish pajero 2.8D

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 18:42 Vetura , Therandë

Shes pjes per Mitsubishi Pajero

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 06:47 Vetura , Gjakovë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 00:40 Vetura , Pejë

Mitsubishi Pajero

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:42 Vetura , Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 15:52 Vetura , Dragash

Mitsubishi Pajero Sport GLS 2.5 TD 4x4

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 02:08 Vetura , Drenas

PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 14:00 Vetura , Therandë

Suzuki Vitara dhe Mitsubishi pajero per pjes

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 14:43 Vetura , Prizren

Mitsubishi Pajero 2004 3.2 DiD 4WD offroad & camping

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:50 Vetura , Mitrovicë

MITSUBISHI PAJERO 2.8 TURBO INTERCOOLER 98

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Maj 08:28 Vetura , Shtërpcë

Micubisi Pajero

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 10:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:24 Vetura , Prishtinë

Renault Modus 1.5dci

3 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:50 Vetura , Prishtinë

Auto pjese Auto diagnoze per vetura Japoneze

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 22:15 Vetura , Dragash

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 GLS

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 15:53 Vetura , Ferizaj

Hyundai galloper 2.5 TDI

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 18:59 Vetura , Therandë

Mitsubishi pajero 3.2 did automatik me diff lock

12 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:36 Vetura , Prizren

Mitsubishi pajero 2.0Disel

6 000 EUR

13 Pri 04:25 Vetura , Prishtinë

Mitsubish pajero

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 02:08 Vetura , Vushtrri

Mitsubishi Pajero 3.2 Dizel Automatik 7 Ulse

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 19:17 Vetura , Prishtinë

Mitsubish Pajero viti 1999

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 22:36 Vetura , Mitrovicë

Mitsubishi pajero 2.8 pa dogan

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 13:37 Vetura , Prishtinë

Audi Q8 50TDI quattro

75 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 15:00 Vetura , Prizren

Passat 1.8 Benzin RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 14:52 Vetura , Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 12:01 Vetura , Prizren

Mercedes E 220 CDI

20 Shk 19:06 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.2 Benzin RKS 05/2023

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 19:04 Vetura , Prizren

VW Touareg

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 12:21 Vetura , Ferizaj

MITSUBISHI PAJERO PININI 1.9TDI 200PS 4X4 OFFROAD

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 15:01 Vetura , Prizren

Citroen Berlingo VP 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Pajero 3.2 did rks ni vit nemer tem

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 12:22 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 12:22 Vetura , Prishtinë

Passat variant BiTdi

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 12:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLA-Klasse GLA200d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 11:06 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 200 Dizell RKS 08/2023

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pajero | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pajero në kategorinë Vetura | Mitsubishi | Pick-up
  • Pajero në kategorinë Makina
  • pajero në kategorinë Vetura | Mazda | Mazda2
  • pajero në kategorinë Vetura | Nissan | Terrano
  • Pajero në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • Pajero në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • pajero në kategorinë Vetura | Opel
  • pajero në kategorinë Për fëmijë
  • Pajero në kategorinë Vetura | Jaguar
  • Pajero në kategorinë Vetura | Mitsubishi | Galloper

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione