Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo 1.9 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1148
Audi , 47
Opel , 27
Renault , 23
Fiat , 22
BMW , 18
Škoda , 14
Seat , 11
Peugeot , 11
Citroën , 8
Ford , 7
Toyota , 5
Dodge , 5
Nissan , 4
Daihatsu , 4
Chrysler , 3
Jaguar , 3
Volvo , 3
Suzuki , 2
Hyundai , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Dacia , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Proton , 1
Acura , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Piaggio , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo 1.9 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo 1.9 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:47 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:41 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 24 vite nje Pronar , 1750 €

1 750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Caddy Maxi 1.9 TDI 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI RKS I CLAJMRUAR

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:09 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel 2003 RKS I CLAJMRUAR

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:09 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Pejë

Fiat Doblo 1.9 Diesel viti 2003 Boshpumpa Defekt

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel viti 2006 RKS 1 VIT

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:56 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

Renault scenik 1.9 dizell clim regjistrim etj

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI / Viti 2009/ Pa Dogan

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:57 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW Polo 1.9 TD (I)

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Deçan

shitet vetura fox 1.4 disel rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Skenderaj

fiat dukato

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:25 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 14:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 14:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 15:08 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Mitrovicë

BMW 320D 2003 FaceLift +38349439478

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:37 Vetura  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Prishtinë

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 12:04 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 07:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

VW Caddy 1.9 TDI me dogan nga Gjermania����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 23:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Vw Polo 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 09:06 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

Shes Audi A3 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 23:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 24 Vite nje pronar , 1850 €

1 850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI 2004 Me Klim---Nga Suedia--

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
05 Maj 15:18 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 14:48 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:14 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 21:34 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

SHITET & NDRROHET TOYOTA 4RUNNER

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 15:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prizren

VW POLO 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 21:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Pri 23:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Polo 1.9 sdi viti2005 boj ndrim me vetura mTë re..

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 10:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 19:57 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 08:14 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 08:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 11:22 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Therandë

BMW X5 3.0D AUTOMATIK��

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 12:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Besianë

Polo 1.9 TDI klim ac sapo ardhun nga gjermania

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 22:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Polo 1.9

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 18:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fushë Kosovë

Polo 1.9 TDI

1 EUR Price Reduced

28 Mar 16:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 1.9 Turbo Diesel RKS I CLAMRUAR

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo 1.9 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione