Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat Ibiza - Vetura Të gjitha në Kosovë

Seat , 1361
Audi , 68
Opel , 52
BMW , 42
Renault , 23
Ford , 15
Peugeot , 13
Alfa Romeo , 10
Citroën , 9
Fiat , 7
Hyundai , 6
Suzuki , 5
Toyota , 5
Škoda , 4
Volvo , 4
Daihatsu , 3
Jaguar , 3
Lancia , 3
Nissan , 3
Smart , 3
Chrysler , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Porsche , 2
Rover , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Kia , 1
Maybach , 1
Mazda , 1
MG , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat Ibiza , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Seat Ibiza Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI Highline 2014 me RKS

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Pejë

AUDI A8 3.0 TDI V6T Sport Design 2017 EXCLUSIVE ����

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:55 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat Ibiza FR automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:44 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prizren

Seat ibiza 1.2 TDI 2013

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Vw Golf 8 GTD Panoram DSG 2021

39 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:38 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

caddy 2008 2.0 SDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa me 136- mij- KM- kalume

5 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:06 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prizren

Seat ibiza 1.2 tsi benzin Viti 2012 (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Laser meter profesional rimbushes

38 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

89 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:38 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

shes seat ibiza 1.2 tdi me dogan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 cup-2014-dizell clim etj

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Fellne-17- VW-Golf etj me goma veres komplet

380 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:21 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

Renault scenik 1.9 dizell clim regjistrim etj

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3XR-Line

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:07 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

Shitet seat ibiza 1.6 tdi 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:45 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:24 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line me dogan

23 550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 00:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Prishtinë

Bejm AutoBartje 24/7 ne Kosove dhe jasht Kosoves

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Qer 23:49 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjakovë

Seat Ibiza FR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 19:54 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

Seat Ibiza 1.6 Tdi viti 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 18:09 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fushë Kosovë

Seat ibiza 1.6 dizel, Pa Dogan, viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 17:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel aster

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 17:34 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 15:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vushtrri

MERCEDES ML 320 AUTOMATIK 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 09:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 04:36 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Besianë

Audi A8 3.0 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 21:14 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 14:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 14:17 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 11:00 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Mitrovicë

Seat ibza

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 20:44 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjakovë

Audi A7 3.0 Tdi 3x Sline Full

18 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 16:53 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 5 DYER I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:52 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:52 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK I DOGANUAR 2016

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:53 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

17 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:52 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.4 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2017

7 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:52 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW E-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000 KM 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Qer 15:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 13:33 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 TDI

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat Ibiza | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione