Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat ibiza | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Seat , 1140
Audi , 44
Opel , 41
BMW , 40
Peugeot , 18
Ford , 15
Renault , 14
Hyundai , 7
Citroën , 6
Fiat , 6
Smart , 5
Lancia , 4
Škoda , 4
Daihatsu , 3
Porsche , 3
Suzuki , 3
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Chrysler , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Daewoo , 1
Kia , 1
Lada , 1
MG , 1
Nissan , 1
Rover , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat ibiza,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Seat ibiza Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:50 ,

Seat ibiza

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:07 ,

Seat ibiza

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:06 ,

SHITET VETURA.+38343884215

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:22 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI VP.2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:12 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:12 ,

Caddy 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:11 ,

Caddy TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:26 ,

Seat Ibiza 2.0 TDI FR Viti 2012 Me Doga

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 ,

Mercdes a class 2.0 disel

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:40 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:40 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:40 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:40 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:40 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:40 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:25 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:58 ,

SEAT IBIZA FR 1.4TSI AUTOMATIK F1

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:44 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:40 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:13 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:59 ,

Peugeot 307

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:59 ,

Opel Zafira 7 ulese

4 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:59 ,

Lancia Ypsilon 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:59 ,

Peugeot 307

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:59 ,

Opel Antara 2009 Automatike

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 ,

Passat 3C

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:33 ,

PEUGEOT EXPERT FRIZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:22 Shitorja ,

Seat Ibiza

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:21 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:51 ,

SHES SEAT IBIZA 1.4 BENZIN RKS ME KLIM SHUM I RUJTUM

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:37 ,

Suzuki S-X4 1.6 benzin 4X4

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:38 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:27 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:27 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:56 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:56 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:54 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzine

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:54 ,

Seat Ibiza 1.2 TSI FR

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:53 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:53 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:46 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 07:05 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 Tdi Viti 2014 Me Dogan Veq 7499€ + 383 44 83

7 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 03:45 ,

Shesim pjes per Seat Ibiza 1.9 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat ibiza | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione