Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat ibiza 2004 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Seat , 32
Opel , 9
Audi , 2
Renault , 2
BMW , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Peugeot , 1
Pontiac , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat ibiza 2004 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Seat ibiza 2004 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 22:13 Vetura  ·  Fushë Kosovë

Kerkoj veture

12 Shk 09:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra H 1.7 dizel 12 muj regjistrim

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 14:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Vushtrri

MERCEDES E320 2004 AUTOMATIK DISEL

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 15:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 1.9 T(DI)

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 09:09 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 15:08 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

Seat ibiza

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 23:44 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

Seat ibiza

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 10:49 Vetura  ·  Lancia  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3JTD AUTOMATIK 2004 RKS

05 Pri 19:01 Vetura  ·  Pontiac  ·  Bonneville  ·  Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Shk 01:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

OPEL CORSA 1.2 BENZIN ECOTEC VITI 2004 1 VIT REGJISTRIM

2 550 EUR

17 Jan 10:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

VW TOURAN TDI

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 14:49 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

Shitet seat ibiza 1.4 TDI

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 17:06 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

Seat Ibiza

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 17:06 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

Seat Ibiza

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 14:08 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Viti

Seat ibiza

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 22:31 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Pejë

AUDI A3 2.0 TDI

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 17:29 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

seat ibiza

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 03:19 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Gjilan

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 12:04 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

Seat Ibiza Dizel1.4 Tdi rks 8 Muj viti 2004 Info 044999242

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 23:29 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 1.9

18 Maj 11:57 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

Seat ibiza

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 22:17 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Drenas

Pjes per Skoda oktavia 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 14:14 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ferizaj

Shes veturen

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 22:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Vw Touran 2.0 Automatik DSG

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 19:40 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

U SHIT

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

I SHITUR

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 12:33 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Drenas

Pjes per Seat Ibiza 1.4 tdi 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Nën 11:16 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 08:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

OPEL CORSA

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:17 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

OPEL CORSA 1.0

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 12:30 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

seat ibiza 1.9

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 09:24 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Shitet seat Ibiza 1.4 tdi 2004 me regjistrim

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 21:02 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 23:12 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Opel zafira 2.0 dti 2004 ndrrohet facelift

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 19:57 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Besianë

ushitt

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 17:28 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjakovë

shitet seat ibiza 1.2 benzinë viti 2004

04 Nën 12:27 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Renault Megane 1.9 dCi 2004

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 18:49 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjakovë

shitet seat ibiza 1.2 benzin viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 13:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 10:36 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Therandë

shitet ose ndrrohet

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 18:06 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Prishtinë

Kia Sorento 2.5 diesel Automatik Bej Ndrrim

4 499 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 00:00 Vetura  ·  Peugeot  ·  607  ·  Gjilan

Peugeot 607 2.2hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 14:50 Vetura  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Prishtinë

Urgjent shes Daewoo Matiz

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 20:41 Vetura  ·  Prizren

Kerkoj seat ibiza ose leon1.4D 2004-2006

21 Sht 23:48 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

shitet seat ibiza 1.4 tdi shume ekonomik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 22:09 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

shes veturen seat ibiza 1.4 tdi 2004 shumeekonomik

4 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 12:49 Vetura  ·  Prizren

Kerkoj kerri

20 Shk 22:34 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Shitet ose Ndrrohet Seat Ibiza 1.4 Tdi

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat ibiza 2004 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione