Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skoda - Vetura Të gjitha në Kosovë

Škoda , 2493
VW Volkswagen , 1113
Audi , 338
Opel , 235
BMW , 230
Ford , 88
Peugeot , 80
Renault , 72
Citroën , 70
Fiat , 54
Seat , 33
Alfa Romeo , 18
Hyundai , 16
Mitsubishi , 15
Toyota , 14
Land Rover , 14
Nissan , 13
Volvo , 13
Jeep , 13
Kia , 10
Smart , 10
MINI , 8
Mazda , 7
Suzuki , 7
Daihatsu , 7
Jaguar , 6
Honda , 6
Lancia , 6
Acura , 5
Rover , 5
Dacia , 4
Daewoo , 4
Ssangyong , 3
Chrysler , 2
Zastava , 2
Alpina , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
Porsche , 2
DeTomaso , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skoda,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skoda Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:00
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Sot 21:36 Shitorja Vetura , Prizren

Skoda Kodiaq 2.0 TDI DSG

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 21:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 21:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 21:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 21:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 21:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 20:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 20:49 Vetura , Gjilan

ŠKODA ROOMSTER 2015 1.6 TDI ME DOGANE ����

7 550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 20:41 Vetura , Gjilan

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG - 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:24
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

Sot 20:23 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:22 Shitorja Vetura , Ferizaj

SKODA FABIA 1.4 TDI VITI 2015 ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Skoda Kamiq

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 20:06 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:05 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Skoda fabia 1.6 TDI V.p 2013 Pa Dogane

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 19:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:34 Vetura , Prishtinë

BMW X5 30D M SPORT I DOGANUAR RKS

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 Vetura , Prishtinë

VV Golf 7 Plus Sportsvan 2015 1.6 TDI Automatik RKS Perfekte

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:33 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

VW GOLF VI 2.0 TDI I DOGANUAR RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 2015 2.0 TDI Manual RKS Gjendje PERFEKTE

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

BMW 535 D LUXORY AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:07 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0diesel F20 Automatik 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda octavia 2017

8 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:39 Vetura , Gjilan

Skoda romster 1.2 tsi automatik

6 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 Vetura , Ferizaj

Shes SKODA FABIA 1.6 DIZEL VITI 2012

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:18 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:16 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 1.6TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:16 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

Skoda Octavia 1.6 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:15 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:15 Shitorja Vetura , Ferizaj

Skoda Octavia 2.0 TDI 4X4 Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skoda | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Skoda në kategorinë Vetura | Seat | Ibiza
  • Skoda në kategorinë Makina
  • Skoda në kategorinë Vetura | Saab
  • skoda në kategorinë Vetura | Škoda | Favorit
  • Skoda fabia në kategorinë Vetura | Škoda
  • skoda në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • skoda në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Skoda në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • skoda në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Sharan
  • skoda në kategorinë Vetura | Fiat | 500

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione