Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

skoda - Vetura Të gjitha në Kosovë

Škoda , 2602
VW Volkswagen , 1051
Audi , 299
Opel , 235
BMW , 218
Ford , 94
Peugeot , 79
Citroën , 73
Renault , 71
Fiat , 61
Seat , 34
Alfa Romeo , 18
Land Rover , 16
Hyundai , 15
Mitsubishi , 15
Nissan , 14
Toyota , 14
Jeep , 14
Volvo , 13
Kia , 10
Smart , 10
MINI , 8
Daihatsu , 8
Mazda , 7
Suzuki , 6
Jaguar , 6
Honda , 6
Lancia , 6
Dacia , 5
Acura , 5
Rover , 5
Daewoo , 4
Zastava , 3
Ssangyong , 3
Porsche , 3
Chrysler , 2
Alpina , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
DeTomaso , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skoda , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj skoda Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 01:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 01:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

65 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:13 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 00:49 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

Skoda Octavia 4x4 Dsg

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:47 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 00:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 00:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 00:44 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 00:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 00:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 00:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 00:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 00:41 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 00:02 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Audi Q5

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

Shes Skoda Octavia RS 2014 ����

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

MERCEDES S350d 4matic Maybach Model

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Prishtinë

Mercedes GLC 220d 4 matic

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Prishtinë

MERCEDES E350 2015 RKS

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 4 matic 2017

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:55 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG 2019

14 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

VW GOLF 7 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Pejë

AUDI A8 3.0 TDI V6T Sport Design 2017 EXCLUSIVE

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 Vetura  ·  BMW  ·  130  ·  Prishtinë

Rimorkio

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:03 Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Pejë

SKODA YETI 2016 4X4

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

��VW TOURAN -AUTOMATIK DSG - 2013 - 1.6 TDI - RKS TABELA ��

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 Vetura  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Prishtinë

SEAT EXEO 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:21 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR 2.0 DIESEL AUTOMATIC

11 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

GOLF 7 PLUS SPORTSVAN 2.0 AUTOMATIK

15 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

10 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:10 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2 SD4 Black and Limited Edition

25 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 Vetura  ·  Volvo  ·  S60  ·  Prishtinë

VOLVO S60 D3 Automatik

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Vushtrri

Skoda oktavia 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Vetura per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJM PASSAT TE AKSIDENTUAR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

BLEJM POLO TE AKSIDENTUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj skoda | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Skoda në kategorinë Vetura | Seat | Ibiza
  • Skoda në kategorinë Makina
  • Skoda në kategorinë Vetura | Saab
  • skoda në kategorinë Vetura | Škoda | Favorit
  • Skoda fabia në kategorinë Vetura | Škoda
  • skoda në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • skoda në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Skoda në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • skoda në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Sharan
  • skoda në kategorinë Vetura | Fiat | 500

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione