Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota yaris - Vetura Të gjitha në Kosovë

Toyota , 144
Opel , 8
Renault , 6
BMW , 4
Suzuki , 4
Audi , 3
Citroën , 3
Jaguar , 3
Hyundai , 2
Nissan , 2
Acura , 1
Daihatsu , 1
Ford , 1
Peugeot , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota yaris , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Toyota yaris Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:27 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prishtinë

Toyota Yaris

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 cup-2014-dizell clim etj

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Maj 12:19 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

Renault scenik 1.9 dizell clim regjistrim etj

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 08:16 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Gjilan

Branik para Alfa Romeo 156

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Maj 07:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Gjilan

Branik mbrapa Alfa Romeo 145

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Maj 07:56 Vetura  ·  Nissan  ·  Kubistar  ·  Gjilan

Branik para nissan kubistar e ahum pjes ndryshme

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 07:42 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Gjilan

Branik para e pjes ndryshme per kangoo

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 07:42 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Branik Para Opel.Combo zafira corsa astra

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Maj 21:32 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Pejë

TOYOTA YARIS CROSS AUTOMATIK 1.5 BENZIN - V.P.2023

25 000 EUR

21 Maj 08:18 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shes: Peugeot 208 1.6 HDI ( Naftë )

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 01:28 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Branik Para Mas Opel corsa combo astra zafira

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 01:26 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Branik Para Mas Opel corsa combo astra zafira

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Maj 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik mbrapa i gjone Golf 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Gjilan

Branik para per BEETLE Buba

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 01:02 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Ferizaj

toyota yaris 2012 1.4 disel rks 1 vit

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 18:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Viti

Mercedes benz

4 100 EUR

03 Maj 17:15 Vetura  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Prishtinë

Suzuki SX4 1.6B 4x4 manual

5 800 EUR

29 Pri 09:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Branik para opel Astra J

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mbrapa Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:29 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

Branik para BMW 3 series

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Pri 09:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik Para Polo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:06 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Gjilan

Branik Mbrapa BMW X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:02 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Gjilan

Branik para opel vivaro

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Pri 08:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mas per Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Pri 08:19 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

Branik para Seat Ibiza kemi mbi 200 lloje branika

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Pri 08:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Branik para Mercedes Sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 08:16 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Branik Mbrapa Audi SQ5

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Pri 08:16 Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Gjilan

Branik para Renault Kadjar

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 07:33 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Branik Para Opel Zafira corsa astra combo

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Pri 07:23 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Branik Para Range Rover Evoque

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Pri 18:22 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

Suzuki vitara 1.6B 4X4

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Pri 11:11 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prishtinë

Toyota Yaris 1.5 Hybrid (Benzinë+Elektrik)

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 19:57 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 13:41 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prishtinë

Shitet Toyota Yaris

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 21:14 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

Opel Insignia 2.0 CDTI

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 22:44 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Gjilan

Shitet. Toyota Yaris. 1.4 dizel

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:27 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prishtinë

Toyota Yaris

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 21:15 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prishtinë

Toyota Yaris 1.4 Dizel D4D

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 23:35 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prizren

Shitet vetura Toyota Yaris Stella 1.5

15 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 04:13 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Ferizaj

Shes ket vetur te aksidentuar

1 000 EUR Price Reduced

27 Dhj 23:41 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prishtinë

Toyota yaris 1.8 vvti

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 12:36 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Pejë

TOYOTA YARIS CROSS AUTOMATIK 1.5 BENZIN - V.P.2023

25 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 22:32 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Ferizaj

Shes toyota yaris 1.4 disel

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 22:55 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Artanë

Toyota Yaris Automatike 1.4 Nafte

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 17:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prizren

Shitet vetura TOYOTA YARIS STELLA

19 500 EUR

26 Nën 00:42 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prishtinë

Shitet

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 18:25 Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Prishtinë

Toyota Yaris 1.0 2014

5 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota yaris | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione