Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw 3 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 2909
VW Volkswagen , 1098
Audi , 330
Opel , 286
Peugeot , 92
Ford , 88
Renault , 84
Fiat , 74
Citroën , 59
Seat , 29
Alfa Romeo , 23
Land Rover , 21
Škoda , 21
Jeep , 20
Nissan , 19
Hyundai , 16
Volvo , 14
Toyota , 12
Mitsubishi , 12
Smart , 12
Chrysler , 10
Mazda , 9
MINI , 8
Suzuki , 7
Lancia , 7
Kia , 6
Rover , 6
Porsche , 6
Acura , 5
Dodge , 5
Daihatsu , 5
Chevrolet , 5
Dacia , 3
Jaguar , 3
Daewoo , 3
Aixam , 3
Isuzu , 2
Honda , 2
Pontiac , 2
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Yugo , 1
MG , 1
Subaru , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw 3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw 3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:36
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 19:00 Vetura , Mitrovicë

Bmw 640D xdrive Facelift

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:55 Vetura , Prishtinë

BMW X4 3.0D M_PACET VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 Vetura , Ferizaj

PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI 2.300 euro 044280873

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873 1490 eur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90 2006 2.5T Benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96KW 131-PS 1-VIT RKS VITI 2009.

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:32 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK 136.000 KM 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 1.7 CDTI I DOGANUAR 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI TABELA RKS 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:41 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 Vetura , Prishtinë

BMW 535D 3.0 D X DRIVE VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:34 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:04 Vetura , Prishtinë

SCODA YETI 2017*2.0*AUTOMATIC*4x4

13 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:43 Vetura , Prishtinë

Bmw X1 25d 2.0 diesel Automatik Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:36
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:15 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2018 ��������

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:15 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208 Disel 1.6��������

5 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 3.0TDI Automatik S tronic rks 4 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:51 Vetura , Viti

BMW 430 3.0 Diesel 2015 Automatik Luxury RKS i parë n’KS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Vetura , Ferizaj

FORD FOCUS 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:42 Vetura , Viti

BMW X3 3.0 Diesel Automatik-Steptronik 2013 vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 Vetura , Viti

Shitet BMW X6 40 D 2012 Automatik-Steptronic vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 Vetura , Viti

BMW X5 40 D 3.0 Diesel 306 PS 2012 Automatik me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 Vetura , Lipjan

��SHITET BMW 530D 8M XDRIVE LUXURY��

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:14 Vetura , Prishtinë

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0 M XDRIVE 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:56 Vetura , Drenas

Golf 6 2.0Tdi Dsg Automatik 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:49 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:48 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:34 Vetura , Prishtinë

F30 330 XDRIVE M-PACKET

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:25 Vetura , Besianë

Bmw F30,, 2.0 Diesel Viti: 2013,, mundesi ndrrimi

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 Vetura , Pejë

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:22 Vetura , Pejë

Fiat Punto 1.2 Benxin viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:21 Vetura , Prishtinë

GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK Viti 2008 044896738

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Pejë

Citroen c3 1.6 Benxin viti 2004

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI 4X4 viti 2015 model 2016 Pa Dogan

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Prishtinë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw 3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw 320 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • Bmw 320 në kategorinë Vetura | BMW
  • Bmw 320 në kategorinë Vetura | Citroën | SAXO
  • Bmw 320 në kategorinë Vetura | BMW | 118 | Seri 1
  • Bmw 320 në kategorinë Vetura | BMW | 520 | Seri 5
  • Bmw 320 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CLA-Class
  • bmw 320 në kategorinë Vetura | Audi | S4 | S-modele
  • Bmw 320 në kategorinë Vetura | Jeep
  • bmw 3 në kategorinë Vetura | Toyota | Celicia
  • bmw 320d në kategorinë Vetura | BMW | Seri 1

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione