Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes benz - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mercedes-Benz , 12555
Audi , 148
BMW , 74
Opel , 47
Peugeot , 30
Renault , 21
Citroën , 20
Ford , 18
Seat , 14
Škoda , 14
Fiat , 12
Chrysler , 9
Acura , 9
Smart , 8
Hyundai , 7
Nissan , 6
Ssangyong , 6
Volvo , 5
Dodge , 5
Daewoo , 5
MG , 5
Lancia , 5
Aixam , 4
Jeep , 4
Bentley , 4
Mazda , 3
Toyota , 3
Dacia , 3
Suzuki , 3
Jaguar , 3
Alpina , 3
Isuzu , 2
MINI , 2
Daihatsu , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Lotus , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:48
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 20:15 Vetura , Pejë

Mercedes Benz W124 E250 Diesel - 11 Muaj Regjistrim

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:13 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes Benz 320 CDI

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:13 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E220 Cdi Blueefficiency

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz avangard c220 cdi

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:07 Vetura , Prishtinë

Fiat Doblo Maxi 1.6d Multijet 16v

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 Vetura , Gjakovë

Mercedes benz Sprinter 316 CDI 2011 Pritche 7 Persona

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:45 Vetura , Mitrovicë

Mercedes Benz R 320 Cdi 4 Matic, i sapo ardh nga Anglia

4 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz GLK 250 CDI 7G Automatik 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:33 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz E 350 CDI 9G Automatik Exclusive Full Opcion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 Matic Automatik Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220d Automatik 150.000 KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:28 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz B 180 CDI 7G Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz B 200 CDI 7G Automatik Sport Paket

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 Vetura , Ferizaj

FIAT SCUDO 2.0

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz E 2.2 CDI 7G Automatik Avantgarde

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:19 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz C 200 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:06 Vetura , Therandë

Range Rover evoque SUPER GJENDJE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:05 Vetura , Lipjan

Shes Mercedes Benz c220 2009 anglez

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E220 Cdi Blueefficiency Anglez

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:23 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015 CUP dsg

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ E300 AMG LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:51 Vetura , Ferizaj

MERCEDES BENZ E220d

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 Vetura , Ferizaj

MERCEDES BENZ B200 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AMG VITI 2016 I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:57 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:52 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:30 Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz C250 CDI Avantgarde 4-MATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:22 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 Amg line look

24 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:12 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ E220 2014 “I DOGANUAR” 1 VIT RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ E280 CDI EVO 2007 “I DOGANUAR RKS”

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:47 Vetura , Deçan

Mercedes-Benz

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes B180 CDI Automatik 7G me dogane

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Mercedes Benz - A clas

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione