Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rimorkio | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 69
Audi , 57
Ford , 26
BMW , 19
Acura , 18
Peugeot , 18
Nissan , 17
Fiat , 15
Renault , 10
Artega , 7
Volvo , 5
Aixam , 5
Wiesmann , 4
Citroën , 4
Alpina , 4
Seat , 3
Škoda , 3
Honda , 3
Toyota , 2
Chrysler , 2
TVR , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Jeep , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
BAIC , 1
Zastava , 1
Proton , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Infiniti , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rimorkio,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj rimorkio Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Qer 00:22
Linku:
,

WV CADI SDI 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:13
Linku:
,

WV CADY 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:13
Linku:
,

WV CADY 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

VW Tauran 2011 1.6 DSG Full Extra

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 ,

AUDI A3 2.0 TDI ��

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:11 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:59 ,

Rimorkio

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 22:54 ,

Ford courier

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 18:43 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM ME DOGAN

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 18:29 ,

Golf 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 09:23 ,

Golf 6 plus 2.0 TDI DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 09:19 ,

Tiguan 2.0 TDI DSG 4 Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 20:25 ,

VW Passat 2.0 TDI 4 Motion 171 ps

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 21:02 ,

Rimorkio 2 aks Saris

2 150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 00:22
Linku:
,

WV CADI SDI 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 18:28 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 11:00 ,

TRANSPORTER 2004 - 2.5 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 09:24 ,

I SHITUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 11:10 ,

VW Tiguan R Line 2019 2.0 TDI

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Qer 18:15 ,

rimorkio

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Qer 17:42 ,

Sprinter 315 Cdi Maxi 7 Ulse I SHITUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Maj 08:55 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:06 ,

Volvo Autotranspoter Euro5

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Maj 18:53 ,

Renault Laguna 2.0 DCI 2008

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 16:15 ,

Skoda Fabia 1.6 TDI e Doganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:08 ,

I shitur

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 11:52 ,

Mercedes-Benz Sprinter 319 BT 2014

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Pri 15:49 ,

Pikap

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 23:08 ,

Nissan King Cab 2003

4 600 EUR

17 Pri 21:27 ,

Nisa. King cab 2.5 dizel 4x4

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 23:20 ,

rimorkio

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Pri 16:33 ,

Rimorkio

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 00:43 ,

Shitet Rimorkio per Bartjen e Kafsheve

280 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 22:29 ,

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI UNITED Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:20 ,

Rimorkio ere

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 12:23 ,

C classe 220 cdi 158000km

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 21:51 ,

rimorkio 2020

800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 22:27 ,

MERCEDES SPRINTER kamionet 315 CDI-MAXI

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Mar 00:50 ,

Rimorkio

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Mar 06:55 ,

Shes rimorkio

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 22:49 ,

shiten Rimorkio

320 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 16:25 ,

Skoda fabia 1.6 E Doganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:31 ,

Mercedes-Benz B180cdi Full opsion

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 23:15 ,

Mercedes-Benz B180 Cdi full option

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 17:11 ,

Shes rimorkio

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 17:33 ,

Rimorkio

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 10:30 ,

Mercdes a class 2.0 disel

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 17:37 ,

U SHIT - MERCEDES C Class 220 - 99

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 09:57 ,

I SHITUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rimorkio | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione