Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sq5 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 105
BMW , 6
Opel , 6
Bentley , 3
Renault , 2
Cadillac , 1
Ferrari , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sq5 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sq5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:26
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 08:42 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Audi SQ5 3.0 Bi-Tdi viti 2014

19 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 08:11 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Viti

Audi SQ5 3.0 TDI 2015 Automatik-Quattro me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Viti

Audi SQ5 3.0 TDI 326 PS Quatro 2016 me Dogane i zvicrres

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:26
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:45 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Audi Sq5 3.0 Bi-Tdi 313 Ps

19 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Audi SQ5 8R 3.0 TDI

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:44 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Viti

Shitet AUDI SQ5 Black Edition⚫️ 313PS�� 2015

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:52 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Ferizaj

Audi SQ5 3.0B TFSI Black&Edition Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 04:22 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Audi sq5

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 16:10 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vushtrri

AUDI SQ5 3.0 BiTDI 313ps 229… KM 2014 AUTOMATIK QUATTRO

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 15:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik mbrapa Polo

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Maj 15:39 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Gjilan

Branik para Mazda 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 14:25 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Vushtrri

Audi sq5 3.0 bi/tourbo sline quattro me dogan te paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 08:16 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Gjilan

Branik para Alfa Romeo 156

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Maj 07:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Gjilan

Branik mbrapa Alfa Romeo 145

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Maj 07:56 Vetura  ·  Nissan  ·  Kubistar  ·  Gjilan

Branik para nissan kubistar e ahum pjes ndryshme

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 07:42 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Gjilan

Branik para e pjes ndryshme per kangoo

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 07:42 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Branik Para Opel.Combo zafira corsa astra

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Maj 11:00 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Ferizaj

Audi SQ5 Bi-Tdi 313 PS

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
22 Maj 07:00 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

�������� Audi Sq5 3.0 Bi-Tdi ��������

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 01:28 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Branik Para Mas Opel corsa combo astra zafira

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 01:26 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Branik Para Mas Opel corsa combo astra zafira

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Maj 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik mbrapa i gjone Golf 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Gjilan

Branik para per BEETLE Buba

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 21:13 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Prishtinë

SHITET AUDI SQ5 2015 FACELIFT 3X SLINE

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 13:33 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Prishtinë

Audi SQ5 2013 313 ps

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 11:12 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Drenas

AUDI SQ5 3.0 BITDI I DOGANUAR RKS 3X S LINE VITI 11.2013

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:04 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prizren

Audi SQ5 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 14:10 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Prishtinë

AUDI SQ5 3.0 TDI PANORAM / FULL OPSIONE / ME DOGAN ��������

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 09:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Branik para opel Astra J

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mbrapa Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:29 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

Branik para BMW 3 series

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Pri 09:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik Para Polo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:06 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Gjilan

Branik Mbrapa BMW X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:02 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Gjilan

Branik para opel vivaro

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Pri 08:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mas per Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Pri 08:19 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

Branik para Seat Ibiza kemi mbi 200 lloje branika

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Pri 08:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Branik para Mercedes Sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 08:16 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Branik Mbrapa Audi SQ5

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Pri 08:16 Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Gjilan

Branik para Renault Kadjar

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 07:33 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Branik Para Opel Zafira corsa astra combo

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Pri 07:23 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Branik Para Range Rover Evoque

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Pri 23:25 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Audi Sq5 3.0 BiTdi

18 900 EUR

21 Pri 07:56 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Audi SQ5 3.0 Bi-Tdi

18 900 EUR

20 Pri 18:33 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Prishtinë

Audi SQ5 2013 313ps 20500€ +38344443897

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 21:32 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Prishtinë

Audi SQ5 3.0 Competition tiptronic Quattro e 1-Dor

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 16:42 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Prishtinë

Shes Audi SQ5

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 00:17 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Burim

AUDI SQ5 313 PS 3X SLINE , me dogan , gjendje PEFEKTE

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 20:14 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Prizren

Audi SQ5 ABT POWER

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 09:37 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

AUDI SQ5

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sq5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

SQ5 sq5 sq5 SQ5 Sq5 sq5 sq5 sq5 Sq5 SQ5

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione