Golf 3 | Vushtrri | Makina | Vetura

Opel , 11
Audi , 11
BMW , 5
Fiat , 5
Ford , 5
Renault , 5
Acura , 2
Bugatti , 2
Jeep , 2
MINI , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:24 ,

Shes Golf 4 1.9TDI Rks 4 Muj Klima Tronik Ekstra I Rujtun

3 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

SHES GOLF 4 1.9 Tdi (DI) TE KUQE 6 SHPJTESI RKS V.P 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:29 ,

GOLF 3 DISEL 94 RKS 8 MUAJ KLIME FUNKSIONALE

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:07 ,

Fellne 15 Coll me Goma per Golf 3 Golf 2 Passat opel Astra

155 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:05 ,

Fellne 15 Coll 195.65.15 per Golf 3 Golf 2

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:31 ,

Shes Golf 3 1.9 TDI RKS 94

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:07 ,

Golf 3 Dizell ështe 190mi km rexhistrimi rks 1998 Full extra

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 21:14 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 18:51 ,

Golf 4 1.9TDI

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 09:09 ,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 12:49 ,

Shitet golf 3 me klime

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 22:48 ,

Shes - Renault Kangoo 1.5 Dizel

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 10:03 ,

Shitet golf 3 1.9

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Maj 09:37 ,

SHES GOLF 3 TURBO DIZEL SHUM I RUJTUM

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 15:08 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 13:59 ,

GOLF 4 ARL FABRIKISHT VITI 2003 RKS 10 MUAJ 1.9 TDI

4 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 13:58 ,

GOLF 5 GT SPORT DIESEL 2.0 TDI SHIBER FULL OPCIONE

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 11:35 ,

SHES OSE NDRROJ GOLF 3 DIZEL SHUM I RUJTUM

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 10:02 ,

Vetur

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 21:56 ,

Shes Golf 3 Benzine 1.6

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:09 ,

Shitet golf 3 me regjistrim dhe klime

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 11:27 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO RKS Full Opsion Dogan homoligim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:37 ,

Golf 3,1.9 dizell

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 00:02 ,

Shes Golf2

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 12:03 ,

Golf 3. Tdi 1.9 me klim rexhistrim deri02.2022

2 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 19:23 ,

Golf 3 u shit flm merrjep

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 17:35 ,

shes golf 3 dizell

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 18:22 ,

Golf 3 1.4Benzin viti 92 ne gjendje shume te mire..

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 07:09 ,

Shitet golf 3 me regjistrim dhe klime

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Pri 18:25 ,

Golf 3 1.4B viti 92

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 20:53 ,

U SHIT FLM

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 11:52 ,

Golf 6 1.6 TDI 2011 Qmim i volitshem

6 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 13:26 ,

golf 7.5 facelift

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 12:31 ,

E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 10:36 ,

Golf 1.9 dizell

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 16:00 ,

Golf 3

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 21:49 ,

U SHIT FLM

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 15:42 ,

U SHIT FLM

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 16:25 ,

shitet golf 3

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 17:07 ,

GOLF 3 1.9TDI SPECIAL✅

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 22:25 ,

VW GOLF 4 1.9 (TDI) 3 T’KUQE ARL FABRIKISHT VITI 2003 ⚡️

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 19:21 ,

U SHIT FLM

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 22:39 ,

shes golf3

1 250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione