golf | Vushtrri | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3155
Opel , 33
Audi , 28
BMW , 12
Fiat , 10
Renault , 10
Ford , 8
Seat , 7
Acura , 7
GMC , 6
MINI , 3
Škoda , 3
Jeep , 3
Citroën , 2
Peugeot , 2
Volvo , 2
Bugatti , 2
Daewoo , 2
Mazda , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Grecav , 1
Rover , 1
Aixam , 1
Lexus , 1
KTM , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:13 ,

Boshpomp per Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

55 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:08 ,

Golf 6 plus 2.0 tdi - 2011

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:57 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:09 ,

VW Golf DSG new model

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:32 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:37 ,

Golf 3. Turbo dizell 1.9

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:36 ,

Golf 3 TDI 1.9

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:46 ,

Fellne 15 Coll 195.65.15 per Golf 3 Golf 2

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 14:22 ,

RENT A CAR SHUM LLOJE TE VETURAVE ME QERA

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:21 ,

Golf 6

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:17 ,

GOLF 5 1.9 TDI Klimatronik-Tempomat-RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:14 ,

I SHITUR

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:25 ,

Shes Sprinter 312 Friz Funksional Ekstra I Rujtun 99

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:57 ,

Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 22:50 ,

SHES GOLF 6 full opsjone Vp 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 22:25 ,

Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtesi 140PS 2012 Style

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 18:29 ,

Golf plus

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:29 ,

Golf plus

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:44 ,

SHES GOLF 7 1.6 TDI 81 KW 180 xxx KM TE KALUARA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 08:32 ,

Golf 7 diesel

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 20:45 ,

Golf 7 2.0 automatic

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 15:56 ,

VW Golf 6 1.6 Rexhistrim 1 vit

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 09:22 ,

GOLF 6 Plus. 2.0 TDI 2012 185000 km me liber servisi

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 11:22 ,

Vw golf 2,1.6 tdi,viti 91,rks

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 19:09 ,

GOLF 7 1.6 TDI 2013 I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 17:04 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 00:51 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 15:35 ,

Shitet Golf 6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 00:07 ,

GOLF 3. 1.9 TDI FABRIKISHT ME KLIM , VITI 1993, RKS .

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 19:58 ,

Golf 6 1.6 TDI Automatik DSG

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 23:13 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:04 ,

Vetur

Histora e veturës

4 850 EUR

14 Korr 11:37 ,

uuuuu sittttt flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 17:16 ,

GOLF 6 PLUS

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 12:21 ,

Shes Golf 7 1.6 Automatik -Sweden

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 02:55 ,

Shitet golf 5 ose drohet.

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 18:53 ,

Vw golf 6,2.0 tdi,viti 2009

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 12:58 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 6 MUAJ

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 15:12 ,

Golf 2

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 13:10 ,

Rent a car SEVEN GOLF 6 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 4 në kategorinë Vetura | Lancia
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class
  • Golf në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • Golf 4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • golf 3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Acura
  • golf në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Golf në kategorinë Vetura | Fiat | Multipla

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione