mercedes | Vushtrri | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1469
Opel , 13
Audi , 13
Ford , 7
Renault , 7
Fiat , 6
BMW , 5
Acura , 4
Peugeot , 3
Citroën , 2
Dodge , 2
Daewoo , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:13 ,

Mercedes A-Clas 180/CDI AUTOMATIK-2012 Eleganc NAVI+SENZORA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK RKS EXTRA I RUJT PA VREJTJE

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Shitorja ,

SHES OSE. DRROJM VETUREN MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK RKS

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Shitorja ,

MERCEDES S350 4MATIC AMG LINE LONG PRESIDENCJAL FULL OPSJON

35 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

Mercedes-benz C220 CDI

6 100 EUR Price Reduced

Sot 12:00 ,

Mercedes a class 170 cdi,automatik, 1vit rks

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

Shes Mercedes C220 CDI Rks 6 Muj Viti 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 ,

Shes Mercedes E270 CDI Rks Klima Tronik Ekstra I Rujtun

5 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23 ,

Shes Mercedes E220 EVO CDI Automatik Rks 2 Muj 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 ,

Mercedes clk 200 benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:48 ,

SHES MERCEDES E CLAS 270 CDI AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

SHES MERCEDES 250 DIZEL AUTOMATIK RKS V.P 92 I RUJTUM

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:01 ,

SHES MERCEDES 220 CDI RKS SHUM I RUJTUM

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:59 ,

SHES MERCEDES C 220 DIZEL RKS ME KLIM I RUJTUM

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:58 ,

SHES MERCEDES E 220 DIZEL AUTOMATIK RKS SHUM I RUJTUM

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:21 Shitorja ,

MERCEDES BENZ A180 CDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 ,

Mercedes-Benz 190 Dizell Vetur Familjare

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:12 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:29 ,

GOLF 5 1.9 TDI modeli GT/ V.P 2008/ RKS 5-muaj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:27 ,

Mercedes 190

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:27 ,

Mercedes 190

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:36 ,

Mercedes Ml 270 CDI Dizell Rks Klim Viti 2001

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

Shes Mercedes 190 1.9Dizell Rks Shum I Rujtun 92

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:59 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 ,

MERCEDES E220 CDI EVO AUTOMATIK 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:32 ,

SHES AUDI A6 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:10 ,

Shes Mercedes-benz E-Class 220 Evo Avangarde

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 ,

Mercedes Benz E 220 9G-Tronic Avantgarde

30 099 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 11:02 ,

MERCEDES 200 DIZEL -93 SAKT RKS 4 MUJ ABS CENTRAL PER MARAKL

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:00 ,

MERCEDES C CLASS 220 DIZEL MODEL ESPRIT RKS KAMERA PARA MRAP

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 23:09 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI 6 shpejci

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:14 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 13:25 ,

Mercedes E270 Automatik Full opsion

5 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 04:34 ,

Shitet E220

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 16:48 ,

Opel Movano

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 12:39 ,

Mercedes e 280

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 15:02 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:45 ,

U SHIT FLM GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:03 ,

Shitet golf 6 plus 2.0 140 Ps pa doganë

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:25 ,

Mercedes C Avantgarde

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 22:04 ,

Shitet mercedes sprinter automatik

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 21:22 ,

Mercedes 190

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 09:41 ,

MERCEDES-BENZ AVANTGARDE E220 EVO

11 600 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 19:36 ,

Mercedes CLS 350 4Matic (full opcion)

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 18:11 ,

Mercedes 190 dizel -87

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 12:11 ,

Mercedes Benz A180 Disel Automatik Regjistrim 1 vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione