Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Jetta Të gjitha në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Jetta | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Korr 18:05 Vetura , Prizren

Jetta

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 18:09 Vetura , Prizren

Jetta

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 01:10 Vetura , Prizren

Jetta 11 muaj rks

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 13:21 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 15:10 Vetura , Prizren

Jetta

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 20:23 Vetura , Prizren

Passat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:44 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:46 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:19 Vetura , Prizren

Passat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 00:43 Vetura , Prizren

Passat jetta

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 09:35 Vetura , Prizren

WW jetta

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Sht 00:18 Vetura , Prizren

WW jetta

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Sht 12:54 Vetura , Prizren

Shitet VW Jetta, Automatik me dogane

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 23:51 Vetura , Prizren

jetta 1.6 dizel

600 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 23:12 Vetura , Prizren

shitet vw jetta 2.0 TDI

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 17:17 Vetura , Prizren

��Vw Jetta Gli 2.0 Tsi me dogan ��

35 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Maj 23:11 Vetura , Prizren

Shes volkswagen Jetta 1.6 Dizel

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 15:01 Vetura , Prizren

Jetta dizell 1.6 1350 euro

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 22:17 Vetura , Prizren

Xheta1.6 dizel

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 09:15 Vetura , Prizren

U SHITEN. SHUM SHUN FLM MERR JEP

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Dhj 09:12 Vetura , Prizren

U shit

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:10 Vetura , Prizren

U shiten

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:02 Vetura , Prizren

Jan shit

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:00 Vetura , Prizren

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:43 Vetura , Prizren

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:41 Vetura , Prizren

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Dhj 20:01 Vetura , Prizren

Jetta 2.0B 2013 Full opcion 370HP

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Dhj 16:00 Vetura , Prizren

SHITET VW Jetta 1.9 Dizell

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 15:59 Vetura , Prizren

Shitet VW Jetta 1.9 Dizell!!!

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 18:36 Vetura , Prizren

ndrime per lada niva me jetta 1.6 dizel regjistrimi

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 20:15 Vetura , Prizren

Jetta dizell

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 14:15 Vetura , Prizren

Jetta 1.6 turbo dizel

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 00:15 Vetura , Prizren

VW jetta diesel 1.6

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 02:53 Vetura , Prizren

vw jetta

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 20:33 Vetura , Prizren

Jetta

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Pri 19:44 Vetura , Prizren

VW Jetta 1.6 DSG TDI-Tkuqe

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 19:15 Vetura , Prizren

VW Jetta 1.6

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:23 Vetura , Prizren

Jetta

1 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 19:39 Vetura , Prizren

U SHIT

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 20:55 Vetura , Prizren

Jeeta

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 10:27 Vetura , Prizren

Vw jetta mk5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 18:32 Vetura , Prizren

Shitet jetta shume ruajtur ne motorr

460 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 15:46 Vetura , Prizren

0000

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 16:10 Vetura , Prizren

VW Jetta dizel

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 11:41 Vetura , Prizren

VW Jetta dizel

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 13:44 Vetura , Prizren

Jetta Gti !!!

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Qer 19:52 Vetura , Prizren

U shit

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 14:56 Vetura , Prizren

VW Jetta dizel

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 14:35 Vetura , Prizren

Shitet ne gjendje te regullt RKS

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Jetta | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione