Golf 2 | Prizren | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1610
Opel , 26
Audi , 24
BMW , 14
Ford , 12
Renault , 9
Fiat , 4
Peugeot , 4
Seat , 3
Citroën , 3
Mazda , 2
Dodge , 2
Smart , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
Wiesmann , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Maj 02:05
Linku:
,

Golf 6 Highline 4 MOTION

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 17:28
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:19 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:04 ,

Golf 6 TDI DSG 2.0 AUTOMATIK

10 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:32 ,

GOLF 4 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:16 ,

AUDI A6 3.0 TDI SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:32 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:38 ,

VW Golf 6 GTI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:01 ,

Smart For Two 1.0Benzin automatik Tiptronik viti 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:15 ,

Mercedes B 180 CDI Automatik Me Dogan ( Ndrrohet )

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:38 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:36 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:32 ,

Seat Leon 2.0 TDI FR 170ps RKS

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:21 ,

Shes golf 6

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:11 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:51 ,

Golf 7.5 1.6 TDI MODEL SOUND PANORAME LED ACC

13 950 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:50 ,

golf 5 2.0 TDI

5 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:18 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 03:04 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 03:04 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 22:34 ,

shes golf 2 1.6 dizell viti 1990

1 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 17:28
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 16:52 ,

Shitet golf 6 GTD disel 2.0TDI Automatik dsg viti 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 16:51 ,

Shitet audi a3 disel 2.0Tdi automatik viti 2011-1vit rks

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 16:50 ,

Shitet audi a4 disel 2.0Tdi automatik tiptronic 9muj rks

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 02:05 ,

Golf 6 Highline 4 MOTION

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:57 ,

Passat 3c

5 400 EUR

07 Maj 12:46 ,

Audi A3 3x Sline

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 09:44 ,

Golf 7 VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:33 ,

Golf 7 1.6 TDI Viti 2013 DSG (RKS)

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 11:29 ,

PASSAT B8 2.0 DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 23:20 ,

Golf 6 / 2.0 TDI / viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:44 ,

MERCEDES BENZ GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 20:42 ,

Shes golf 3

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 15:31 ,

VW golf plus 2.0 TDI

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 14:00 ,

Golf 5

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 08:44 ,

Golf 2 1.9 Tdi

2 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 23:34 ,

Shitet golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 18:56 ,

Mercedes c cdi2.2 avangard vit 2001 rks 1 vit baj Ndrrim

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 00:36 ,

Golf 6 2.0 tdi 4 motion rks

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 12:08 ,

Mercedes GLK 220 ����PANORAM AMGLINE 01.10.2020 i doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 22:56 ,

shitet golf 7 disel 1.6Tdi blumotion automatik dsg pa dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 17:34 ,

Vw golf 6 2.0 tdi karavan

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 09:48 ,

Mercedes Benz GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 11:53 ,

Golf 2 1.6

Viti: 1987
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 11:45 ,

Golf 2

Viti: 1987
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 23:27 ,

Shes

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione