Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

menjaq | Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe menjaq,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj menjaq Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:55 Vetura , Pejë

Caddy 1.9 Sdi

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:07 Vetura , Pejë

VW Passat 1.9 T(DI)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 11:20 Vetura , Pejë

Gollf 4 1.9 ASZ

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 22:16 Vetura , Pejë

Shitet mercedes e220 cdi automatik

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 12:40 Vetura , Pejë

��Shitet ndrrohet mercedes e220 cdi automatik��

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 06:45 Vetura , Pejë

suzuki grand vitara motorr menjaq per shitje

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 23:08 Vetura , Pejë

��Shitet ndrrohet mercedes e220 cdi automatik��

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 13:29 Vetura , Pejë

��Shitet ndrrohet mercedes e220 cdi automatik��

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 00:18 Vetura , Pejë

shitet Lupo 1.7 sdi rks 10 muaj

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 01:12 Vetura , Pejë

Shitet Opel -Automatik- Rks

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 10:45 Vetura , Pejë

Kerkoj mortorr benzins 3.0.3.2.3.8

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 15:03 Vetura , Pejë

Spriter 312 cdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 03:43 Vetura , Pejë

Shitet-Ndrrohet Opel omega automatik

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 22:29 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Pejë

shiten

1 EUR

05 Maj 16:04 Vetura , Pejë

Passat 3c 2.0TDI, 1Bregasne ,1Vit rks

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 09:55 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Pejë

pjes rezerv

250 EUR

09 Pri 10:28 Vetura , Pejë

Ranault Laguna

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:02 Vetura , Pejë

Golf 5 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 23:19 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz c270

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 18:29 Vetura , Pejë

Shitet ML 270 qmim arsyshem

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 18:24 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Pejë

Menjaq

250 EUR

05 Mar 17:06 Vetura , Pejë

AUDI A3 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 13:25 Të tjera , Pejë

S215Ul 290

4 400 EUR

05 Jan 20:32 Vetura , Pejë

Audi A4 2.0 TDI

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 09:13 Vetura , Pejë

Mitsubishi Pajero 2.5 TurboDizel 122xxx km / 7Ulse/ RKS!!

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj menjaq | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione