Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pezho - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pezho , kategori , ose vendndodhje Vushtrri , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pezho Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 Sdi viti 2002 ⭐️

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

SHITET TOKA urgjent zbritje rrugen kryesore

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 15:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI DSG Automatik model 2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 15:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy Maxxi 1.9 TDI viti 2008 Klima ⭐️

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 00:04 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Vushtrri

Opel combo 1.3 viti 2008 klima ⭐️

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 13:13 Kafshë në fermë  ·  Vushtrri

Shiten 500 duj

1 EUR Price Reduced

03 Pri 12:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2005 klima ⭐️

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 19:25 Shitore Artikuj për koleksion  ·  Vushtrri

HYJNESHA NE FRON 20CM

27 EUR

03 Mar 09:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2001 ��

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 10:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI DSG viti 2006 Klima ⭐️

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 08:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Vushtrri

Pregj per caddy ,t5,t4,

23 Jan 00:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2007 me klim ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 13:07 Të tjera  ·  Vushtrri

Biku

3 EUR

01 Jan 20:35 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Vushtrri

Peugeot

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 21:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

SHES GOLF 4 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Dhj 18:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

SHES GOLF 4 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 01:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Vushtrri

Pezho 2.0 Diesel

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 05:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  607  ·  Vushtrri

Shitet pezho 607 me timon anglez per pjes rks

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 15:18 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Vushtrri

Opel combo 1.7 viti 2009 klima ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 18:41 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Vushtrri

Pezho

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 14:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2006 model 2007��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  607  ·  Vushtrri

Shitet pezho e regjistuar deri ne 05/24

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 10:06 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Vushtrri

Opel combo 1.7 viti 2004 ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 15:58 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Vushtrri

Pezho 207 1.6 hdi model 2011 rks 10 muj

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
29 Qer 04:42 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Vushtrri

Opel combo 1.3 viti 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 SDI viti 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:59 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Vushtrri

PEZHO 207 1.4 HDI DIZEL

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 08:38 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Vushtrri

Pezho 207 1.6 hdi 2010 rks 10 muj-bej ndrrim

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
04 Qer 06:10 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Vushtrri

Pezho 207 1.6 hdi 2010 rks 10 muj-bej ndrrim

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
25 Maj 09:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

Caddy 1.9 TDI 2006 klima ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:47 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Vushtrri

Opel combo 1.7 viti 2005 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:34 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Vushtrri

��PEZHO 307 2.0 HDI��

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 11:37 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Pezho 103

220 EUR

20 Shk 13:19 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Vushtrri

Pezho Partner 044643931

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 14:51 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Peugeot  ·  Vushtrri

shitet ndrrohet pezho

300 EUR

02 Shk 21:24 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Peugeot  ·  Vushtrri

Pezho 103

220 EUR

20 Dhj 18:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

SHES GOLF 4 1.9 TDI �� AUTOMATIK ��

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 19:54 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Vushtrri

SHES BMW 320 DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 12:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Vushtrri

A klas pa dogan dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Tet 19:56 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Vushtrri

Fellne R16 per pezho

28 Sht 12:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Vushtrri

Mercedes-Benz 190E

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 15:53 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Vushtrri

Pezho partner e sa po ardhur nga Holanda

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 14:05 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Vushtrri

SHES BMW 320 DIZELL NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 23:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Vushtrri

Pezho 407 1.6HDI VP-2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 09:43 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Peugeot  ·  Vushtrri

Shitet

1 750 EUR

29 Qer 16:38 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Vushtrri

Pezho Partner 044643931

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 04:11 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Vushtrri

Pezho Partner

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pezho | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione