Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pezho - Vetura Të gjitha në Kosovë

Peugeot , 2915
Opel , 102
Audi , 80
BMW , 54
Renault , 42
Ford , 37
Citroën , 29
Fiat , 27
Seat , 10
Škoda , 8
Acura , 8
Chrysler , 6
Smart , 5
Mazda , 4
Rover , 4
Volvo , 4
Jeep , 4
Piaggio , 4
Porsche , 4
Nissan , 3
Toyota , 3
Kia , 3
Aixam , 3
MINI , 2
Dacia , 2
Artega , 2
Daihatsu , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pezho,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pezho Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:10 Vetura , Ferizaj

Ford conect 1.8 tdci ☎️044280873 / 2.300 euro rks 3 muj

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873 1490 eur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Vetura , Ferizaj

PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI 2.300 euro 044280873

Sot 08:40 Vetura , Prishtinë

citroen jumper

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:57 Vetura , Prishtinë

Pegout 308 automatik

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:54 Vetura , Prishtinë

Peugeot 207+ 1.4b 87.000km

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 07:46 Vetura , Pejë

Pezho rks deri mujin e 10 full opcijone 2.0 dizell hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:19 Vetura , Gjilan

Peugeot 207 1,6 Disel viti 2008

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:54 Vetura , Prishtinë

CEDY 2.0 SDI VITI 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:21 Vetura , Lipjan

Xhip Mercedes ml 4x4 3.2 Benzin plin dizne ka 8muj rks

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:09 Vetura , Viti

Pezho 206 Rks deri 10-03-2024

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 306 DIZEL 2.0 HDI RKS

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:13 Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIC

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:54 Vetura , Besianë

Shitet pezho 206 2.0 hdi viti 2001 rks klim funksionale

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:25 Vetura , Prishtinë

Shes Pezho 407 dizell viti 2007

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:25 Vetura , Lipjan

Land Rover 4x4 2.5 Turbo disel me Klim rks i skaduar

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:24 Vetura , Fushë Kosovë

Pezho 206

2 500 EUR

Dje 17:06 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:05 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:04 Vetura , Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 17:03 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2001 ��

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 SDI viti 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:05 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2007 me klim ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:05 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI model 2008 me klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:05 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.7 viti 2004 ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:04 Vetura , Prishtinë

Opel Combo 1.7 DTI viti 2003����

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:00 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:00 Vetura , Viti

kemi Pjes per Pezho 207 1.6 hdi 2008 veq pjes jo komplet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:58 Vetura , Ferizaj

Pezho 206 --- 1.1 Benzin

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:30 Vetura , Besianë

shitet Peugeot 607

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:20 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 308 1.6 HDI AUTOMATIK PANORAM viti 2018

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:20 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 208 1.4 HDI viti 2014

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:12 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:12 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:56 Vetura , Ferizaj

Renault Trafic 1.9 Dizell me klim viti 2006

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:05 Vetura , Vushtrri

Pezho 207 1.6 hdi model 2011 rks 10 muj

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:24 Vetura , Gjakovë

Pezho

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 17:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220 CDI 9G Full Opsion Model 2016 PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 13:48 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI BMT DSG Automatik Model 2013 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 12:12 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI Automatik Model 2014 Me Dogan tPaguar

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 11:47 Vetura , Besianë

Shitet pezho 206 2.0 hdi viti 2001 rks klim funksionale

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 10:38 Vetura , Prishtinë

Pezho 207 Rks 2006 Hdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 07:36 Vetura , Prishtinë

Pezho 207 Rks 2006 Hdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 02:34 Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI Quattro Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 00:54 Vetura , Lipjan

Pjes per Pezho 308 1.6i motor BMW

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 00:43 Vetura , Gjilan

Pezho 308 1.6 dizel 2013 80.000 km mundesi ndrrimi

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Maj 23:59 Vetura , Gjilan

Shes pezho

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 17:16 Vetura , Klinë

Peugeot 206 1.4 benzin viti 2009

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 10:30 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 HDI / VITI 2011/ RKS

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pezho | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pezho në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Pezho në kategorinë Makina
  • pezho në kategorinë Vetura | Ford
  • Pezho në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Pezho 206 në kategorinë Vetura | Smart | ForTwo
  • Pezho në kategorinë Vetura | Seat | Ibiza
  • pezho 307 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B 180 | B-Class
  • Pezho në kategorinë Vetura | Peugeot | 106
  • pezho në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Lupo
  • Pezho në kategorinë Vetura | Citroën | C1

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione