Audi A3 Sportback 170ps

Shitet nga: Valmir 26 Shk 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shes Audi A3 2.0 diesel ne gjendje perfekte, i gatshem per qdo lloj prove dhe i garantuar.
Vetura ka :
** Motor 2.0 125kw 170ps
** Komanda ne timon
** Shpejtesit ne timon
** S-line Fabrikisht
** Senzora parkingu
** Karrigat me ngrohje
** Klimatronik
** Xhama te zi fabrikisht
** Navigacion
** Tempomat
** ABS / ESP / ESR
** Centrall
** Board Computer
** Xhama elektronik
** Km te garantuara 160.000Km
** servis te kryer
** Shpenzime Shume te Vogla
** Regjistrim deri me 01.01.2017
** Vetura eshte ne RKS
** Sapo Doganuar dhe rexhistruar
** Nderrime nuk bejme
** CMIM TE ARSYESHEM 045 633 955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim