Audi A4 2.5 Tdi

Shitet nga: syla 10 Jan 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 799 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4 Vetura posedon Tempomat,Tiptronik,Centrrall,Klim ,Gjamat me Rrym ,Karrikat Me Nxemje ,Cd Player, Drita Xenon ,Senzor ,Fellga Alumini,Regjistrim ka Edhe 6 Muaj Me nje Fjal Eshte Ne Gjendje Shum Te Mire Per Me Shume info mund te lajmroheni ne nr 044299320 dhe 044780685 Viber +37744534435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim