Mercedes 2.0 diesel ndrrim i munshun

Shitet nga: ximi 21 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes ose ndrroj mercedesin 2.0 diesel ne gjendje shum te mir teknike me hargjime shum te vogla rks deri mujin e 6 te vitit 2017 meni fjal esht tip top per momentin.
mercedesi esht shum i rujtun si mrenda ashtu edhe jashta siq shihet edhe ne foto mercedesi esht me fellne 15qe si dhe me dhasnje te gjan per mashum
wiber +377 44 476 564
Bejm Ndrrim me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim