Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 200 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 200 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:06 Vetura , Ferizaj

MERCEDES BENZ E 2.2 EVO 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:59 Vetura , Ferizaj

Mercedes c200 dizell rks

1 999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:11 Vetura , Klinë

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 20:10 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ 200 D

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 10:31 Vetura , Kaçanik

Mercedez bennz b clas

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 11:17 Vetura , Drenas

Mercedes w123 per pjese

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 23:23 Vetura , Drenas

mercedes w123 per pjese

1 250 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 19:10 Vetura , Vushtrri

Mercedes

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 13:53 Vetura , Prizren

Mercedes Benz w124 200D 1.9 viti 86

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 22:50 Vetura , Malishevë

Mercedes 123 2.0 viti 1980

9 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 17:37 Vetura , Prizren

Mercedes benz w124 200D 1.9 motorri

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 18:58 Vetura , Vushtrri

Mercedes C Class

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 06:07 Vetura , Lipjan

Shitet Mercedes C200 viti 2009 AUTOMATIK

8 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 15:00 Vetura , Prizren

Mercedes 2.0 benzin

10 Sht 12:55 Vetura , Mitrovicë

Mercedes c220 w204 automatik

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
10 Sht 09:23 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Mercedes Benz - A class

5 700 EUR

09 Sht 12:28 Vetura , Mitrovicë

MERCEDES BENZ 200 VITI 1981

Viti: 1981
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 12:10 Vetura , Viti

Mercedes E200

10 900 EUR

07 Sht 11:07 Vetura , Drenas

B200 CDI 2.0d

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 15:02 Vetura , Fushë Kosovë

shitet Mercedes-Benz

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Sht 16:01 Vetura , Gjakovë

Mercedes-Benz GLA 200

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Gush 12:45 Vetura , Vushtrri

MERCEDES C CLASS

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 02:15 Vetura , Prishtinë

Shes kamionin MAN 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 01:13 Vetura , Vushtrri

Mercedes C2.2 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 02:21 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes c class w 205

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Gush 20:46 Vetura , Gjilan

Shes Kombin

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 23:42 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220

2 520 EUR

19 Gush 13:04 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Mercedes Benz - A clas

5 400 EUR

18 Gush 03:23 Vetura , Lipjan

Blej mercedes 200 190 250 per pjes

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 09:26 Vetura , Pejë

Shitet MERCEDES BENZ w212 E200

1 EUR

14 Gush 09:36 Vetura , Dardanë

Mercedez Benz

Viti: 1982
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Gush 20:32 Vetura , Vushtrri

mercedes

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 08:39 Vetura , Ferizaj

Mercedes

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 13:16 Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes-benz Avantgarde CDI automatik

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 12:34 Vetura , Prishtinë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Gush 08:49 Vetura , Klinë

Mercedes-Benz 200

8 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 21:31 Vetura , Drenas

Mercedes 200d w123 1983

1 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Korr 23:19 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 200 cdi, VITI 2013, TABELA RKS, Automatik

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 04:42 Vetura , Gjilan

Mercedes E200 2.0 dizell

2 850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 02:54 Vetura , Fushë Kosovë

Shes mercedes E200dizell

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 01:20 Vetura , Gjakovë

Mercedes .Sprinter Shitet kombi

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Korr 00:53 Vetura , Skenderaj

Shitet vetura Mercedes C200

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 14:44 Vetura , Gjakovë

Mercedes w124 200D automatik me klime

5 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 05:22 Vetura , Vushtrri

mercedes 124

11 Korr 08:51 Vetura , Gjakovë

Shitet Mercedes Benz - A class 200

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 19:51 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz E200

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 09:57 Vetura , Lipjan

��SHITET�� MERCEDESI 200 DIZELL 2.0 NE GJENDJE PREFEKT

1 400 EUR

02 Korr 03:47 Vetura , Gjilan

Mercedes c200 Kompressor

2 600 EUR Price Reduced

26 Qer 11:40 Vetura , Therandë

Mercedes benz 2008 Dizel

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Qer 13:11 Vetura , Therandë

Mercedes benz c200 2008 Dizel

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione