Ferizaj | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 367
B-Class , 93
C-Class , 456
CE-Class , 3
CL-Class , 1
CLA-Class , 7
CLC-Class , 4
CLK-Class , 7
CLS-Class , 21
E-Class , 480
G-Class , 4
GL-Class , 12
GLA-Class , 2
GLC-Class , 1
GLE-Class , 1
GLK-Class , 23
GLS-Class , 1
ML-Class , 88
R-Class , 5
S-Class , 69
SL-Class , 5
SLK-Class , 1
V-Class , 38
190 , 968
200 , 292
220 , 471
230 , 19
240 , 20
250 , 471
260 , 7
270 , 131
280 , 21
290 , 19
300 , 103
320 , 132
350 , 19
380 , 1
400 , 15
416 , 6
420 , 3
450 , 2
500 , 2
600 , 2
AMG GT , 1
AMG GT S , 1
MB 100 , 23
SLR , 1
Vaneo , 12
Vario , 2
Viano , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:44
Linku:
,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 20:18 ,

Mercdes B clas

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 ,

Mer,cdes 190

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Shes Mercedes A Clas 170 Cdi Rks 2 Muj 2000

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:54 ,

Mecedes-Benz C 220 CDI

4 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

shes mercedes C200 automatik me dogan 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

Pjes per mercedes a clase 1.7 dizell prej gjermanis

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:27 ,

Mercedes A clas 170 cdi Avangard Long

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:27 Shitorja ,

Mercedes A 180 2.0 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 ,

Mercedes C 045693540

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:17 ,

Mercedes C 220 CDI Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 ,

MERCEDESS C CLASS 220 RKS

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 ,

Mercedes E 270 CDI 6 Shpejtsi Panoram i Regjistruar RKS 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

Mercedes A 180 CDI Facelift *AUTOMATIK 7G* i Doganuar -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

Mercedes benz 200 dizell

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:32 ,

Mercedes benz a 180 2.0 dizel 2004 prej zvicre

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 ,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:27 ,

Shes Mercedes Ml 2.3 Benxin plin dizne

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:26 ,

Shes Mercedes C 220 Cdi Automatik

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:19 ,

Shitet Mercedes E clas 220 CDI Automtik

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Mercedes E 220CDI Automatik Dizell RKS 10 muaj

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Shitorja ,

MERCEDES E 220 CDI Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Shitorja ,

Mercedes Benz GLK 220 CDI 4matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Shitorja ,

Mercedes E350 CDI -Avantgarde

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 Shitorja ,

Mercedes Benz E-250 CDI 4matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 ,

Ml 270 Automatik 2001 Rks 1 vit

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Mercedes c220 dizel Automatik info 044999242

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 ,

Mercedes ML270

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:50 ,

Mercedes benz C klas 2.2Cdi automatik

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:49 ,

Mercedes Benz 190D 1.9 Dizel RKS

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:48 ,

Mercedes Benz c-Class 2.2 CDI Automatik RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:48 ,

MERCEDES-BENZ C Class 9 G Tronic 184 PS

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:48 ,

Mercedes E-class 2.2 CDI Avangard RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:44
Linku:
,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 ,

Mercedes E 220 Evo Automatik

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 ,

Mercedes A180

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:29 ,

Mercedes C 250 cdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 ,

Mercedes-benz S320

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 ,

Mercedes S Class 350D

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 ,

Mercedes Sprinter

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 ,

Mercedes C220 Cdi Automatik / I Doganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 ,

Mercedes 220 cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:43 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:43 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:35 ,

Mercdes C220 CDI Avagard

4 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:30 ,

SHITET MERCEDES- BENZ C200,- 220 CDI- AUTOMATIK

23 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 ,

Mercedes

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:13 ,

Mercedes B-class 200 CDI 2013

6 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:42 ,

mercedez s320 special

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

mercedez 220 E 2005 baj edhe ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:48 ,

Mercedes a class 1.6 B Rks 10 Muj Klim avangard��

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione