Mercedes 250 1991 dizel

Shitet nga: Leonit 20 Nën 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes Mercedes 250 dizel në gjendje te mer teknike I rujshem shum si jasht ashtu dhe Brenda mercedesi esht 2.5 dizel posedon
Abs
Shiber.elektrik
Llajsne te gjera extra
Fellne
Pasqyret elektronikee.
Dhe gomat e dimrit me bandasha extra
Qmimi 3200 I diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim