Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 250 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 250 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:39 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:35 Vetura , Drenas

Merceds benz C250 2.2 automatik 4 matic rks 5 muaj 2014

12 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 04:50 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz 250 Dizell - Viti 1992 - 1 Pronar Kosov

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 23:35 Vetura , Viti

Mercedes-Benz

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Sht 12:18 Vetura , Gjakovë

Mercedes

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Sht 02:17 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA ��LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Sht 17:18 Vetura , Therandë

Mercedes

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 13:50 Vetura , Drenas

Mercedes 250 Dizel Fabrikisht RKS +NDRRiM

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 20:32 Vetura , Burim

Mercedes

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 19:38 Vetura , Burim

Mercedes

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 16:08 Vetura , Lipjan

Mercedes C 250

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 10:06 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 250D

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 11:39 Vetura , Besianë

Shes Mercedes 250

1 600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 22:02 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 16:40 Vetura , Therandë

Mercedes 250d Per Marakli

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 12:29 Vetura , Drenas

Mercedes 250 Dizel Fabrikisht RKS +NDRRiM

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 12:44 Vetura , Vushtrri

mercedes 250 dizell viti 92

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Sht 22:34 Vetura , Vushtrri

Mercedes 250D

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 09:43 Vetura , Pejë

Shitet ne gjendje te mir

1 400 EUR

08 Sht 19:47 Vetura , Pejë

Mercedes 250

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 17:01 Vetura , Vushtrri

SHITET MERCEDES 250 RKS 2 MUJ. 1991 049-526-536

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Sht 07:42 Vetura , Kastriot

Shes veturen Mercedes-Bens e class

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 18:59 Vetura , Mitrovicë

Shes pjes per mercedes

5 EUR

30 Gush 12:54 Vetura , Ferizaj

Mercedes

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Gush 00:45 Vetura , Prizren

Mercedes 250D Automatic Urgjent

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 01:41 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Gush 10:03 Vetura , Viti

Mercedes GLK-250 2.2 diesel

19 900 EUR

24 Gush 10:27 Vetura , Drenas

Mercedes 250 049450880

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 13:31 Vetura , Gjilan

Mercedes benz glc 250

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Gush 02:04 Vetura , Mitrovicë

Shitet Venta 1.9 dizell ngjendje Trregullt me rks 27.10.2023

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Gush 10:43 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedess e class 250

6 700 EUR

20 Gush 14:43 Vetura , Mitrovicë

Mercedes C 250

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 14:54 Vetura , Vushtrri

Mercedes 250 D viti 91

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 11:43 Vetura , Burim

Mercedes 250

123 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Gush 14:32 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz 250 Bluetec

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 23:55 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes c250 1.8 benzin amerikan

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 11:20 Vetura , Ferizaj

Mercedes

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Gush 04:23 Vetura , Prizren

Mercedes Automatik Urgjent!

2 399 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 04:50 Vetura , Gjilan

Mercedes-Automatik

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 13:49 Vetura , Shtime

Shitet Mercedes 250D

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 03:12 Vetura , Prizren

Mercedes Benz Automatic

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 03:05 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 02:16 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 02:03 Vetura , Prizren

Mercedes Benz Per Marakli

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 18:51 Vetura , Pejë

mercedes benz 250

25 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Gush 18:51 Vetura , Pejë

mercedes benz 250

25 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Gush 18:51 Vetura , Pejë

mercedes benz 250

25 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Gush 07:01 Vetura , Pejë

SHES MERCEDES250 2.5 DIZEL

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Korr 11:07 Vetura , Pejë

Mercedes benz 250

23 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Korr 11:27 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedes Benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione