Opel Corsa C 2003 - 1.2B e posa ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Flon Osmani 30 Tet 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel Corsa 1.2B
-e doganuar dhe me homologim , e regjistruar para 4 dite , tabela 06
-hargjime minimale
-klim
-xhama elektronik
-extra chrome nga mrena
-muzik tmir
-centrall digjitale
-2 qelsa
-shum shum e bukur nuk ka nevoj per asnje investim .
+37744775325 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim