Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Corsa Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:10 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

Opel corsa 1.3 2006 disel 269***km

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

Shitet Opel Corsa 1.0 Benzin Viti 98 Regjistrim 8 Muaj

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:50 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shtime

Opel corsa d, dizel 1.3 eco flex vp. 2010, 1vit rks

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:21 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

SHES OPEL CORSA 1.2 BENZIN ME KLIM VITI 2002 RKS NI VIT

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:18 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel corsa 2006 1.3 disel 7 muj RKS ekstra gjendje

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Corsa C 1.7 Dizel Motorr Japan Rks 8 Muj

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:26 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

RENO CLIO 1.5 DCI 2009 me DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:23 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa 6shpejtesi 2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa Ecoflex 1.3 Cdti 146Km

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:20 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

OPEL CORSA 1.0 BENZIN RKS 9 MUAJ

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:11 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa-1-fellne-14she per corsa C

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:46 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.3 diesel 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Viti

Shitet Opel Corsa 1.3 Dizel 2015 vetem me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:11 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pejë

Opel korsa 1.3 dizell

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:48 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Opel Corsa 1.3 Cdti Vp 2011 Rks

5 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pejë

Opel Corsa 1.5 Turbo Diesel (4 dyer) /urgjent!!!

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:30 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Shitet Opel Korsa B 1.7 Diesel 1Vit Rexhistrim

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:23 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

Shitet opell corsa 1.2 benxin rks 2002

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:32 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

OPEL CORSA 1.3 CDTI DISEL ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:31 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

OPEL CORSA 1.3 CDTI DISEL VITI 2013 ME DOGAN

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:30 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

OPEL CORSA 1.3 CDTI ME DOGAN 100000 MI KM

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:21 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Rahovec

Opel Corsa 1.3 cdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa 1.4 Benzin Viti 2001 Klim Funksionale

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:49 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

CORSA 112KM E DOGANUAR DIZEL 2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:08 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Viti

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008 Manual RKS 9 MUJ

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:03 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

CORSA C 1.7 JAPAN RKS 5 MUJ

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:30 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vushtrri

Shes Opel Corsa 1.3Dizell Rks 10 Muj Klima Tronik Ekstra

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:05 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

Opel Corsa 1.3 Cdti 220 mi km Doganuar 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:05 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa V.P2014 RGJ-26-10-2024-

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:52 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Viti

OPEL CORSA 1.7DTI JAPAN RKS 2004 MANUAL 045-346-200

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:48 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel Corsa 1.3Cdti Eco Tec

6 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:39 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

SHITET - Opel Corsa - 2003 1.2 Benzin

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:23 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 cdti v.p 2014

6 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 cdti v.p 2013

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:05 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 cdti ��044-107-603

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:17 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

I SHITUR ✅

Dje 09:03 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

Opel Corsa 1.0 Benzin Pa Dogan

820 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:53 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fushë Kosovë

OPEL CORSA D - 1.3 CDTI - EcoFlex,

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:45 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Mitrovicë

opel corsa 1.3 cdti

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 18:23 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 14:51 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vushtrri

OPEL CORSA 1.7 DIZELL

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:49 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

CORSA B 1.7 DIZELL JAPAN RKS 10 MUJ - 96

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:48 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

CORSA B 1.4 BENZINE RKS 7 MUAJ - 98

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 09:24 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vushtrri

OPEL CORSA 1.4 B AUTOMATIK 2019 140xxx KM

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 09:05 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Corsa D 1.2 B Manual 2011 229.000km Super gjendje��

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 07:58 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa automatik

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 07:42 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

BLEJ KATALIZATORA

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 18:13 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

Shitet opell corsa 1.2 benxin me klim rks 2002

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 16:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

Opel Corsa 1.0 EcoTec Turbo ExoFlex Benzin

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione