Opel Zafira 2.0 dti U Shitt Mos Thir mo

Shitet nga: Lindi 10 Shk 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Vetura është ne gjendje prefekte shumë e shtrengune, me 7 ulse, klim, xhama elektronik, airbag perpara dhe mbrapa, pasqyret me rrym, hargjimet shumë te vogla.
rexhistrim teri ne fund te gushtit ka 2016
nuk esht hipotek ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim