shes vetur oldtimer

Shitet nga: yren 12 Jan 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 70-at
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
shitet vetura e vjeter oldtimer viti i prolimit 1977
vetura eshte 2000 kb benzin shum i shpejt //motorin ja kam ble te ri fintak t shi shihet edhe ne foto // shes komplet kerin si dhe pjes pjes
. vetem motori 2000 kb benzin 200 euro
...felnet alumin 17 she 200
...komplet kariserija 100 euro ... me gjama me drita me motor fellne me krejt komplet ker kushton 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim