Audi A6 1.9 TDI 2004

Shitet nga: Sead 03 Shk 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi A6 TDI 1.9 me klim karrigat me rrym full lekur dhe opcion.
Tel: 045 37 11 24
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim