Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A6 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A6 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 10:19
Linku:
Vetura , Gjilan

Audi A6 40TDI diezel/hybrid

38 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:49
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:41
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 08:49
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:41 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 Vetura , Viti

Audi A6 3.0 TDI S_Line 2014 Automatik-Quattro 272 PS Zvicerr

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Vetura , Viti

Audi A6 2.0 TDI Matrix Automatik 2015 vetem meDogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI MATRIX 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI MATRIX 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:18 Vetura , Gjakovë

Shitet Audi A6 automatik quattro

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 (2.0 TDI) ULTRA 140kw/190 PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:29 Vetura , Vushtrri

Shitet Audi A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:21 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:00 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDI Viti 2015 (RKS) Quattro

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:36 Vetura , Gjilan

Audi A6 Matrix 3.0 Dizel Rks nje Vit

23 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:07 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0-TDI Quattro 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 AVANT 3.0 QUATTRO MATRIX - 2015 - 044110606

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:26 Vetura , Prishtinë

Audi a6 dizel me rks

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Vetura me Qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:23 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:15 Vetura , Prishtinë

Ankand Publik - me shum se 100 Vetura - Çmimi 1.oo €

111 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 15:55 Vetura , Gjilan

Shitet audi A6 Dizell 2.0 Viti 2005 me rks

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2016 SLINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 40 TDI VITI 2019

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2014 SLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:49 Vetura , Ferizaj

Audi a6

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:48 Vetura , Prishtinë

Audi a6 2.0Tdi Automatik 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:45 Vetura , Prishtinë

Shitet- Ndrrohet Audi 40 TDI Quattro 2019 88200 KM 150 kW 20

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 15:44 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI 110 KW 150 PS Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:42 Shitorja Vetura , Gjakovë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:28 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.0 TDI 88000 km pa doganë

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 15:19 Vetura , Vushtrri

Audi A6 Facelift 2016 Automatik 3.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:17 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0 BiTDI Quattro S-line

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:17 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 2.0 TDI 190ps AUTOMATIK 2014 210..KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:13 Vetura , Ferizaj

AUDI A6 3.0 TDI quattro S-Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:09 Vetura , Mitrovicë

Audi a6 quatro automatik f1 S6 300ps rks

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 02:57 Vetura , Prizren

Shitet audi A6

6 700 EUR

22 Sht 23:24 Vetura , Prishtinë

Audi a6 matrix

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 19:52 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT BMW AUDI MERCEDS VW

1 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A6 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione