Opel vectra Gts

Shitet nga: Shukri 27 Dhj 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vecra 2.2 e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt. Karriket me lëkurë dhe sport
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim