BMW 120D SHITET

Shitet nga: Ardian Vokshi 05 Gush 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 197 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 350 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
auto eshte ne gjendje shum te mire ..i ka te gjitha opcjonet dhe shpenzime minimale

auto eshte me tabela te zvicres dhe e sapo ardhur ne Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim