Audi A8 4.0 -03

Shitet nga: Ekrem 31 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A8
Shes veturen Audi A8 2003 4.0
vetura posedon:
ABS
ESP
Senzor para mbrapa
Senzor shiu
Ndrruesin e shpejtsive ne timon
Timon multifiksional ETJ ETJ...
Regjistrim i ka 1 vjet
Vetura esht shum e ruajtur jasht dhe brenda
Pres bleres serioz
Boj edhe ndrrim me vetura te vogla sii;
Passat 3c,Golf 4,5 plus,6,ejt.
Leaflet
Në fillim