Shitet Biznesi

Shitet nga: Besi 15 Korr 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2018
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
Shitet Biznesi komplet malli me rafta .lokali qe jam esht me qera , qeraja esht e lir dhe esht mundesi e mir e te berit biznes .lokali gjindet ne Ferizaj Rr:vellezerit gervalla afer objektit "Fin center"
Kontankti : 045 588 096
Viber : +38345588096
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim