FORD FOCUS 1.8 TDCI 2003

Shitet nga: Bajram Hajdari 01 Nën 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Vetura ka regjistrim deri me 28.05.2020.260 mije te kaluara,te garantuara.Kaishin (rebraqni) e ndrruar para dy muajsh.Klim,dyert i qelen dhe mshelen me qeles.Fellne te aluminit.
Perkthimi behet me nje here te blersi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim