opel astra

1 650 EUR

Shitet nga: astra 21 Mar 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
verura osht ne gjedje shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura poesdon klim 10 muj regjistrin 4 goma te reja gjamt me.rrym mbyllje centrall etj
Leaflet
Në fillim