Touran 1.9

6 300 EUR

Shitet nga: Kujtimi 25 Mar 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shes touranin 1.9 74kw 105 ps dizel. i sapo ardhur nga holanda ne gjendje te rregullt pune regjistrimi i par ne ks me 9.02.2016. posedon goma vere me fellne alumin dhe gomat e dimrit me bandsh te thjesht
Kujtimi
044713011
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione