Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Touran Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:40 Vetura , Viti

Touran 2.0 TDI DSG 2011 Automatik Highline RKS me 5 Ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Vetura , Viti

Touran 2.0 TDI DSG 2017 me 7 Ulse me Dogan t’paguar

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 Vetura , Viti

VW Touran 1.6 TDI 2013 me 7 Ulese Manual me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:31 Vetura , Vushtrri

TOURAN - 2.0 TDI - 7 ULESE - 6 SHPEJTSI - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 Vetura , Gjakovë

TOURAN CROSS 2.0 TDI AUTOMATIK - 2009

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:38 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 Vetura , Ferizaj

Vw touran 2.0 dsg

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 2.0 TDI DSG 7 ULSE

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Shitorja Vetura , Mitrovicë

TOURAN 2.0 TDI HIG/LINE DVD NAVI 279333km��

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Vetura , Prizren

VW Touran 2.0 TDi Viti 2011 (RKS) DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 Vetura , Prishtinë

Tauran viti 2010 1.9 270 km Manual ��049552585

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:42 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN - 1.9 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2006 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:37 Vetura , Prishtinë

Vw Touran 2.0 TDI DSG Comfortline 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 Shitorja Vetura , Prizren

VW TOURAN 2.0 BMT

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:25 Vetura , Prishtinë

VW Touran DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:22 Vetura , Ferizaj

Touran 1.6 tdi 7ulse me dogan cup modeli prej Zvicrres

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:44 Vetura , Pejë

Shes ose nderroj veturen touran 1.9 diesel

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:44 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDI 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:44 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDi 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:40 Vetura , Dardanë

VW TOURAN DSG 2.0TDI VITI 2006 ��������

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:37 Vetura , Prishtinë

Vw touran pa dogan

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW TOURAN 2017 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW TOURAN 2018 1.6 TDI

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:26 Vetura , Gjakovë

VW TOURAN 1.6 TDI DSG

10 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:25 Vetura , Pejë

VW Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:07 Vetura , Ferizaj

Touran Dizell 7 ulse panoran full esht

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 23:05 Vetura , Besianë

Shitet VW TOURAN 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Sht 22:28 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN CROSS 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 22:27 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 22:24 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 17:52 Vetura , Ferizaj

SHITET VW TOURAN 1.6 TDI, VITI 2013, AUTOMATIK

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 15:48 Vetura , Skenderaj

Shitet tourani 1.9 TDI

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 10:29 Vetura , Prishtinë

Tauran 1.9 Tdi

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 09:49 Vetura , Prizren

WV Tauran DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 21:52 Vetura , Besianë

VW Turan 1.9 tdi me 6 shpejtsi Qmimi fix 1750€

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 15:41 Vetura , Prishtinë

SHITET TOURAN 2.0 TDI Automatik viti i prodhimit 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 13:00 Vetura , Prizren

WV Tauran 1.6TDI DSG

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 16:15 Vetura , Prishtinë

Touran 1.9 TDI KLIM 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 11:07 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:29 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:05 Vetura , Ferizaj

shitet taurani 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 11:08 Vetura , Prishtinë

Touran 1.6 Automatic 2013

5 000 EUR

19 Sht 10:23 Vetura , Gjilan

VW Touran TDI DSG

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 08:37 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:42 Vetura , Vushtrri

VW TOURAN 2.0 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:34 Vetura , Prizren

TOURAN

18 Sht 12:31 Vetura , Rahovec

Shitet Touran 2.0 TDI RKS

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 11:58 Vetura , Lipjan

Touran 1.9 automatik dsg 2006 7 ulse

6 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione