Audi A4 2.0 TDI -08

9 800 EUR

Shitet nga: Qemajl 04 Sht 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Vetura e sapo ardhur nga CH asht ne gjendje shum te rregullt voll opsion goma te reja ver dhe dimer per informata mund te lajmroheni ne Tele
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione