OPEL CORSA 1.7 CDTI 2009 MOTOR ECO-TEC COSMO

Shitet nga: Valon Sot 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Tel & viber +38343909639
Opel corsa 1.7 CDTI
Model Cosmo
Viti prodhimit : 19.03.2009
Dizell
Vende 5
Kilometra 230.000km te garantuara
Manual 6 shpejtesi +R
Komanda ne timon
Interieri mbrenda Cosmo
Senzora parkingu fabrikisht
Shpenzimet 5.0 | 5.5
Karrikat recaro gjysme lekur
Dritat robot
Drita te mjegulles
Hallogenka ne kthesa
Dritat me llupa fabrikisht
Fellne 17coll me goma te reja
Tempomat/Esp
Airbag Isofix ansore dhe permas
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Xhamat me rrym
Board kompjuter te madh
Mp3
Aux/Bluetooth
Tre qelsa fabrikisht
Me liber te servisit
Vetura eshte ne gjendje perfekte
E mirmbajtur me kohe
Vetura e sapo ardhur
Eshte importuar nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim