Prishtinë | Makina | Vetura | Opel | Corsa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:31 ,

Shitet Opel Corsa enjoy 1.4

10 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:32 Shitorja ,

opel corsa 1.3 dizel 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:32 Shitorja ,

opel corsa 1.3 dizel

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:25 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 Cdti 2014

6 250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Automatik 180km

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:25 ,

Shitet Opel Corsa 1.4 Benzin 2005 CH ����

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FACE LIFT I DOGANUAR 2013

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FACE LIFT I DOGANUAR 2012

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 ,

Opel Corsa 1.7 CDTI 2004 RKS 11 Muaj

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 ,

OPEL CORSA 1.0 ECOTEC BENZIN,RKS,KLIME ,2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:59 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI EcoFlex 2012 me dogan homologim

5 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 Shitorja ,

Opel Corsa 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:40 ,

Corsa 1.3 Dizell me dogan

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:33 ,

Opel Corsa Dizell 2015 me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

OPELL CORSA C 1.2 B VITI 2005 RKS 1 VITE KLIME "TWINSPORTE"

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:26 ,

OPEL CORSA S-D 1.3 Cdti EcoFlex 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:25 ,

Opel corsa c 1.0-2002 rks 22.12.2021

2 025 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:22 ,

Shes Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003.

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Automatik

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:09 ,

Shitet opel corsa

1 400 EUR

Dje 13:22 ,

OPEL CORSA 1.3 , 6 SHPEJTESI DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:09 ,

Shitet Opel Corsa

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:39 ,

SHES OPEL CORSA 1.3 CDTI KLIMATRONIK TEMPOMAT

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:58 ,

Opel Corsa 1.7 ushit

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 ,

Opel Corsa ushit

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 ,

������ Opel Corsa E

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:29 ,

Shitet Opel Corsa

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 13:51 ,

Shitet opel corsa

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:50 ,

OPEL CORSA 1.3 ECO FLEX

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 09:25 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 05:36 ,

Opel Corsa OPC 1.6 Turbo 16V 210ps 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 18:28 ,

Shrs Pjes Per Opell Corsa B 1.5 Turbo Dizell 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:47 ,

Opell corsa

299 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:18 ,

Opell Corsa E

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Maj 11:54 ,

Shes corsa 2002 1.7 dti motorr japan

3 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 11:44 ,

SHITET OPEL CORSA 1.3 CDTI DIZEL VITI 2005 RGJISTRIM 8 MUAJ

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 10:16 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 CDTI-Diesel -14

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 12:19 ,

ofert

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 11:27 ,

OPEL KORSA C 1.2 -05 qmimi fiks:890 euro

890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 08:54 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 08:54 ,

OPEL CORSA D FACE LIFT 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2013

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 19:50 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FACE LIFT I DOGANUAR 2013

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 18:10 ,

Shitet Opel Corsa C 1.2 benzin, 2004

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 12:09 ,

opel corsa U SHIT AUTOSALLONI EV

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 08:48 ,

RENT A CAR

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 22:14 ,

opel corsa

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 17:19 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 17:18 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione