Ofrohet me QIRA banesa në rrugën "B" mbi Heb's

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Sot 10:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 91m2 te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Ulpianë te Hotel "Baci" 250 EUR
Banese me qira ne rrugen "B" ndertim i "Royall" 270 EUR
𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 𝟕𝟕𝐦²në Kalabri 70 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet me QIRA banesa në rrugën "B" mbi Heb's

Banesë | QIRA | rr.B | 83m² | 400euro

Banesa është në katin e 7, ka sipërfaqe prej 83m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Wc dhe
-Ballkon

Çmimi i qirasë është 400euro dhe një depozit

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 89
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet trualli ne lagjen Sofali - Prishitne 15 000 EUR
Objekt afarist ne Pejton me sipërfaqe prej 800m² 8 000 EUR
Ofrohet per SHITJE banesa ne sheshin"Zahir Pajazit 130 000 EUR
Depo me QIRA  afër rrethit të Çagllavicës 3 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione