Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Barossa | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Barossa Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Shk 14:00 Skuter , Prizren

Kacik per skuter

19 Shk 20:36 Skuter , Rahovec

Shitet Sa me Urgjent

370 EUR

19 Jan 21:41 Skuter , Vushtrri

Rf 150cc urgjenttttt

200 EUR Price Reduced

03 Dhj 12:04 Kros/Enduro , Vushtrri

Hsi me dukumenta

250 EUR

04 Sht 14:26 Sportiv , Vushtrri

Ei 150cc

330 EUR

Viti: 2009
16 Gush 17:54 Skuter , Vushtrri

bicikleta

Viti: 2016
06 Gush 14:58 Touring , Vushtrri

Kymco

200 EUR

Viti: 2017
05 Korr 09:05 Sportiv , Pejë

Biciklet

350 EUR

Viti: 2021
22 Qer 12:25 Skuter , Kaçanik

Shitet yamaha 125cc

399 EUR

Viti: 2002
14 Qer 17:20 Touring , Ferizaj

Shitet Auspuhi⭕️

110 EUR

Viti: 2016
18 Pri 22:19 Sportiv , Drenas

Biciklet 24"

85 EUR

Viti: 2017
23 Jan 20:30 Me katër rrota/ATV , Besianë

Atv 250cc

1 300 EUR

Viti: 2013
19 Dhj 16:29 Skuter , Pejë

Motor me rrymë

210 EUR

Viti: 2015
03 Qer 23:01 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Atv 250cc

Viti: 2020
12 Pri 02:22 Sportiv , Gjakovë

Shitet biciklla

Viti: 2017
17 Mar 16:05 Sportiv , Lipjan

Shes bicikllen

80 EUR

Viti: 2018
04 Mar 09:04 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Shes 4 rrotshin 300cc

Viti: 2007
11 Dhj 18:27 Sportiv , Prishtinë

Bicikla

1 EUR

Viti: 2020
28 Gush 18:27 Sportiv , Prizren

shes motorr me rrym

450 EUR

Viti: 2016
07 Gush 19:13 Skuter , Prishtinë

biqikletë elektrike

1 100 EUR

Viti: 2020
19 Korr 13:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Atv

Viti: 2006
18 Korr 15:17 Sportiv , Zveçan

Kombi Edhe biciklet

204 949 493 EUR

Viti: 2017
23 Mar 20:58 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

jeta

1 500 EUR

Viti: 2008
20 Mar 20:00 Sportiv , Shtime

Bicikkla

1 EUR

Viti: 2012
11 Korr 23:24 Terren/Offroad , Ferizaj

Rodeo 150cc

380 EUR

Viti: 2008
26 Mar 00:01 Kros/Enduro , Prizren

Krros

1 EUR

Viti: 2006
10 Dhj 15:03 Skuter , Besianë

Peugot

140 EUR

Viti: 2008
26 Sht 18:42 Skuter , Gjakovë

Motorr 150 kobik mgjendje te mir

400 EUR

Viti: 2008
25 Gush 16:49 Chopper/Coustom , Gjilan

Shite

2 800 EUR

Viti: 1990
10 Maj 17:30 Skuter , Vushtrri

Motor për Fëmijë

Viti: 2017
03 Maj 15:42 Sportiv , Prizren

BIciklet

80 EUR

Viti: 2014
16 Pri 17:37 Me katër rrota/ATV , Malishevë

ATV 125ccc

780 EUR

Viti: 2016
14 Pri 05:21 Të tjera , Prishtinë

shiten rollerat

Viti: 2016
08 Mar 17:45 Me katër rrota/ATV , Drenas

Shitet atv

1 200 EUR

Viti: 2004
07 Shk 18:03 Motoçikleta (mbi 50cc) , Drenas

Shitet atv 250cc ndrrim me kros

1 200 EUR

Viti: 2004
15 Jan 18:14 Me katër rrota/ATV , Drenas

Atv 250

1 200 EUR

Viti: 2004
12 Jan 21:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Drenas

Shitet atv 250 ndrrim me kros

1 650 EUR

Viti: 2004
12 Jan 21:16 Me katër rrota/ATV , Drenas

Shitet atv 250 ndrrim me kros

1 650 EUR

Viti: 2004
10 Nën 13:53 Skuter , Rahovec

Biciklet

20 EUR

Viti: 2013
18 Tet 22:30 Sportiv , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet bicikleta

Viti: 2009
15 Sht 12:35 Skuter , Kaçanik

Shitet

Viti: 2008
15 Gush 14:17 Të tjera , Shtime

Bicikleta

50 EUR

Viti: 2016
23 Korr 20:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Boster

380 EUR

Viti: 2000
06 Qer 20:02 Sportiv , Ferizaj

Biçikletë

300 EUR

Viti: 2015
08 Maj 15:36 Skuter , Vushtrri

Osht me te felt te vogel 045277882

130 EUR

Viti: 1992

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Barossa Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione