Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | Adly

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Adly | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 20:34 Të tjera , Deçan

Shitet

10 Mar 16:54 Të tjera , Prishtinë

Shitet motorri

900 EUR

05 Shk 20:13 Të tjera , Gjilan

Bicikleta

300 EUR

14 Dhj 18:50 Të tjera , Rahovec

Shitet

160 EUR

09 Dhj 17:53 Sportiv , Malishevë

motorr elektrik

500 EUR

08 Sht 17:19 Të tjera , Viti

Bicikleta 7 copë

260 EUR

Viti: 2013
16 Korr 00:04 Skuter , Pejë

Mondial

270 EUR

Viti: 2008
14 Korr 22:58 Skuter , Prizren

Mondial ei 150cc ✅✅

220 EUR

Viti: 2015
14 Korr 10:35 Skuter , Prishtinë

Shitet skuteri nga gjermania

750 EUR

Viti: 2013
16 Qer 01:00 Skuter , Fushë Kosovë

Shes bicikleten elektrike

1 EUR

Viti: 2021
12 Qer 20:28 Kros/Enduro , Lipjan

Shitet

1 450 EUR

Viti: 2020
14 Maj 22:45 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

vetur e vogel

300 EUR

Viti: 2010
09 Maj 21:35 Skuter , Vushtrri

045953148

850 EUR

Viti: 2018
28 Pri 16:55 Të tjera , Prizren

Biciklet 100 Euro

Viti: 2021
19 Pri 18:38 Kros/Enduro , Ferizaj

Shes Motorin Cros 50cc

Viti: 2013
28 Mar 20:19 Chopper/Coustom , Lipjan

Shitet chopperi 2008

Viti: 2008
14 Jan 18:26 Skuter , Mitrovicë

Shitet motorri me bateri

Viti: 2019
10 Dhj 14:18 Të tjera , Prizren

Bicikleta me qmime te lira

Viti: 2021
20 Sht 01:33 Sportiv , Prizren

Biçiklet

20 EUR

06 Sht 12:22 Skuter , Prizren

Mondial 150c gjendje tmir

Viti: 2000
25 Gush 21:59 Të tjera , Gjakovë

Bicikell

250 EUR

Viti: 2018
12 Korr 16:43 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Shitet atv 125cc 3 shpejtsi+ rikferc

Viti: 2020
07 Korr 09:03 Shitorja Të tjera , Prishtinë

Rent a Bike

Viti: 2020
10 Qer 11:40 Sportiv , Viti

Shitet Matorri

Viti: 2000
27 Maj 10:44 Të tjera , Kastriot

Tablet samsung

60 EUR Price Reduced

Viti: 2020
24 Maj 18:27 Skuter , Pejë

Skuter 50 cc

200 EUR

Viti: 2013
17 Maj 19:35 Të tjera , Viti

Motorr me rrymë

Viti: 2015
16 Maj 02:16 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Ferizaj

420 EUR

Viti: 2011
09 Maj 00:06 Sportiv , Mitrovicë

Shitet Bicikleta tip top

300 EUR

Viti: 2011
02 Maj 14:51 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Shitet atv 125cc 3 shpejtsi + rikferc

Viti: 2020
18 Pri 17:33 Të tjera , Besianë

SHitet bicikleta ne gjendje te mir

100 EUR

Viti: 2020
15 Pri 22:20 Sportiv , Mitrovicë

*SHITET HELMETA E ARDHUR NGA GJERMANIA

45 EUR

Viti: 2015
23 Mar 23:05 Të tjera , Therandë

Shes mtikleten

Viti: 2009
27 Shk 23:27 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Atv

Viti: 2020
24 Shk 19:59 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Atv

Viti: 2020
23 Shk 21:35 Skuter , Prizren

Skuter piagio 500cc

Viti: 2004
14 Shk 14:31 Të tjera , Prizren

Biciklet

110 EUR

Viti: 2020
06 Shk 22:49 Skuter , Drenas

Mini skuter electric

400 EUR

Viti: 2020
23 Jan 19:47 Të tjera , Prizren

Shes Bicikleten Urgjent

Viti: Më të vjetër se 80-tat
15 Dhj 23:30 Skuter , Vushtrri

mondial 150 cc me dokumeta

140 EUR

Viti: 2008
24 Nën 12:49 Të tjera , Mitrovicë

50cc

120 EUR Price Reduced

Viti: 2010
11 Nën 20:19 Sportiv , Shtime

Kros

1 100 EUR

Viti: 2018
23 Sht 18:03 Sportiv , Besianë

Biciklet

65 EUR

Viti: 2010
12 Sht 13:15 Të tjera , Prishtinë

Biciklet ndrrim me skuter

180 EUR

Viti: 2019
23 Gush 11:20 Me katër rrota/ATV , Pejë

Shes atv

Viti: 2020
18 Gush 20:06 Skuter , Pejë

Harlli

100 EUR

Viti: 2020
10 Gush 17:38 Skuter , Prishtinë

Shes nderroj skuterin

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Adly | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione