Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | BA MOTO

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër BA MOTO | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 20:18 Sportiv , Fushë Kosovë

BIQIKLETA 26

1 EUR

20 Jan 11:34 Skuter , Prishtinë

Skuter Elektrik CityCoco

610 EUR

21 Korr 18:26 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Motor 4 rrota

Viti: 2013
13 Qer 22:03 Skuter , Fushë Kosovë

Shes skuter

1 EUR

Viti: 2009
13 Maj 19:13 Skuter , Mitrovicë

bamoto u shitt

145 EUR

Viti: 2006
01 Maj 22:21 Të tjera , Lipjan

Tesha per motorr

100 EUR

Viti: 2010
17 Shk 12:23 Sportiv , Lipjan

Bicikell 28 shum e mir

300 EUR

Viti: 2017
19 Tet 19:41 Sportiv , Prishtinë

Shitet biçikletq

50 EUR

Viti: 2019
28 Sht 20:30 Të tjera , Prishtinë

shiten helmeta

Viti: Më të vjetër se 80-tat
10 Sht 17:07 Sportiv , Ferizaj

Bicikleta te sa po ardhura nga zvicrra

Viti: 2014
28 Qer 09:11 Të tjera , Prizren

Dry montihet ne Disk

30 EUR

Viti: 2020
13 Qer 19:28 Skuter , Mitrovicë

Shitet

420 EUR

Viti: 2008
02 Maj 19:02 Skuter , Kaçanik

Shitet mondial hsi 270

270 EUR

Viti: 2008
10 Mar 13:06 Skuter , Besianë

trotinert elektrik

Viti: 2020
21 Dhj 14:24 Të tjera , Prishtinë

Shitet motorri elektronik

Viti: 2016
13 Gush 11:41 Sportiv , Drenas

Shitet skuteri Rf.Mondial

470 EUR

Viti: 2007
21 Maj 17:24 Të tjera , Ferizaj

SHITET

1 350 EUR

Viti: 2014
20 Pri 19:01 Sportiv , Lipjan

Bicikleta

Viti: 2019
15 Mar 13:26 Sportiv , Klinë

shite

85 EUR

Viti: 2001
19 Nën 07:56 Skuter , Vushtrri

Shitet boj ndrim ��

220 EUR Price Reduced

Viti: 2008
21 Sht 11:35 Sportiv , Skenderaj

Qlirim

1 EUR

Viti: 2002
13 Sht 21:13 Skuter , Prizren

Shes

700 EUR

Viti: 2005
14 Gush 14:54 Skuter , Mitrovicë

mondial hsi me dogan

280 EUR

Viti: 2008
14 Gush 12:53 Skuter , Prizren

Shes motorrin 150cc

Viti: 2008
01 Korr 11:09 Skuter , Mitrovicë

Shes bamoto 150cc tip top

500 EUR

Viti: 2008
15 Qer 22:38 Skuter , Prizren

Bamoto 150cc

300 EUR

Viti: 2008
24 Mar 22:18 Sportiv , Fushë Kosovë

Bicillet Statike

1 EUR

Viti: 2013
08 Nën 20:15 Kros/Enduro , Drenas

kros enduro

10 EUR

Viti: 2008
24 Sht 09:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shark

80 EUR Price Reduced

Viti: 2014
06 Korr 14:22 Skuter , Fushë Kosovë

Bamoto

250 EUR

Viti: 2008
20 Qer 07:51 Skuter , Vushtrri

Shitet Bamoto

250 EUR

Viti: 2003
19 Qer 10:57 Sportiv , Prizren

Biciklet nga zvicrra

100 EUR

Viti: 2010
02 Maj 22:08 Kros/Enduro , Pejë

Kros 125cc

280 EUR

Viti: 2007
05 Pri 20:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Mondial 150 EI

250 EUR

Viti: 2008
05 Pri 12:02 Skuter , Gjilan

shes

340 EUR

Viti: 2004
01 Pri 06:15 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Spyder

14 800 EUR

Viti: 2014
18 Mar 13:21 Sportiv , Besianë

Specializdi 29

300 EUR

Viti: 2015
14 Mar 21:16 Skuter , Lipjan

shes fellnet r14 ndrrim me skuter

Viti: 2005
08 Mar 13:56 Kros/Enduro , Lipjan

Bicikleta hitno

55 EUR

Viti: 2006
06 Mar 15:19 Skuter , Gjakovë

Skuter (scooter) Motocikleta me rryme

1 500 EUR

Viti: 2012
05 Mar 13:07 Skuter , Prishtinë

Shes Motorin YAMAHA Mayestri 2004 400CC

1 500 EUR

Viti: 2004
03 Mar 22:24 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

Shes skuterin

200 EUR

Viti: 2008
27 Shk 11:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Dardanë

Shes Motosharra

260 EUR

Viti: 2014
08 Shk 13:23 Sportiv , Prishtinë

Shes

230 EUR

Viti: 2013

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër BA MOTO | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione